Do 30 kwietnia trwa rekrutacja dla startupów #fintech, #insurtech, #telco do programu AccelUp

Dodane:

Marta Wujek Marta Wujek

Do 30 kwietnia trwa rekrutacja dla startupów #fintech, #insurtech, #telco do programu AccelUp

Udostępnij:

Do 30 kwietnia trwa rekrutacja w programie AccelUp prowadzonym przez Akcelerator Accelpoint. AccelUp to nowy program akceleracyjny, który łączy dojrzałe startupy z obszarów fintech, insurtech, telco z globalnymi korporacjami. Wśród partnerów programu, którzy staną się odbiorcami technologii startupów, znajdują się Santander, Orange, AXA Partners. 
– Nawiązaliśmy współpracę z globalnymi liderami w swoich branżach, którzy aktywnie uczestniczą w całym procesie akceleracji, umożliwiając testowanie innowacji (Proof of Concept). Dzięki temu mamy nadzieję wypracować produkty idealnie dopasowane do potrzeb naszych partnerów strategicznych. Chcemy, aby program AccelUp stał się synonimem nowego standardu współpracy między startupem a korporacją – mówi dr Michał Bańka, CEO & Co-founder Accelpoint.

Uczestnicy programu otrzymują wsparcie finansowe do 200 tys, zł oraz wsparcie businnes know-how w postaci 100+ godzin konsultacji z wybitnymi ekspertami rynkowymi. Startupy będą miały również możliwość skorzystania z szerokiego zaplecza inwestycyjnego, w tym możliwość prezentacji przed globalnym funduszem Santander InnoVentures z Madrytu. AccelUp to program typu non-equity – po zakończeniu akceleracji całość udziałów pozostaje po stronie startupu.

– Zapraszamy do współpracy startupy z produktami gotowymi do wdrożenia. W pierwszym etapie akceleracji – Product Development – pomożemy w zaadaptowaniu produktów do potrzeb; w drugim – Product Implemetation – startup przetestuje produkt na infrastrukturze partnera i przeprowadzi Proof of Concept. Na najbliższe dwa lata zaplanowaliśmy 4 rundy programu. Zapraszamy do aplikowania i nadsyłania pitch-decków przez naszą stronę internetową www.accelpoint.pl – mówi Hubert Anyżewski, Managing Partner & Co-founder Accelpoint, Lider programu AccelUp.

Program jest realizowany w ramach współpracy z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości. Akcelerator Accelpoint otrzymał wsparcie w ramach działania 2.5. Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój, “Programy Akceleracyjne”. Rekrutacja startupów odbywa się na stronie programu.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem