Do fryzjera i manikiurzysty tylko z aplikacją Booksy

Dodane:

Adam Sawicki, Redaktor prowadzącyRedaktor prowadzący MamStartup Adam Sawicki

Udostępnij:

Istnieją polskie produkty, z których korzysta ponad 2 milionów użytkownicy na całym świecie. Takim rozwiązaniem jest aplikacja Booksy, której twórca najpierw wprowadził ją na rynek w Stanach Zjednoczonych, a teraz zamierza podbić Polskę. Poznaj serwis, z którym zarezerwujesz wizytę u fryzjera.

Osobisty asystent w każdej torebce i kieszeni

Booksy jest polską aplikacją mobilną, dzięki której każda kobieta może pozwolić sobie na osobistego asystenta. Wystarczy pobrać i zainstalować oprogramowanie na smartfona, a wówczas zabiegane i zapracowane osoby będą mogły uporządkować terminarz wizyt. Korzystający z Booksy, w prosty sposób dokonają rezerwacji spotkań u manikiurzysty, fryzjera, trenera personalnego i fizjoterapeuty.

Aplikacja korzysta z geolokalizacji, dzięki czemu użytkownikom proponowane są lokale usługowe dostępne w najbliższej okolicy. Wyświetlane na ekranie smartfona oferty regionalnych przedsiębiorców, opatrzone są w opis oraz opinie internautów. Mając już wybrane miejsce, do którego warto się wybrać wystarczy zaznaczyć na kalendarzu preferowany termin spotkania.

Ze Stanów Zjednoczonych do Polski

Booksy jest również narzędziem wspierającym biznes. Dla przedsiębiorców stanowi sposób na promocję własnego przedsięwzięcia oraz pozyskanie nowych i stałych klientów. Dodatkowo pomaga w organizacji pracy. W Stanach Zjednoczonych, gdzie w 2014 roku polski projekt zadebiutował, dotychczas zyskał przychylność blisko 1 200 przedsiębiorców. Szacuje się, że z aplikacji korzystaj już 2 miliony internautów.

Rozpoczęcie działalności związanej z aplikacją dedykowaną branży beauty w Nowym Jorku, było podyktowane chęcią dotarcia do jak największej liczby użytkowników. Obecnie serwis dostępny jest w ponad trzydziestu krajach w tym m.in. Australii, Jamajce, Gwatemali i Argentynie. Pomyślny start aplikacji za oceanem, przywiódł pomysłodawcę projektu Stefana Batorego w rodzime strony. Od niedawna  Booksy jest już dostępna dla przedsiębiorców i klientów na terenie Polski.

Zdjęcie główne artykułu royalty free z Fotolia