Do Polski dociera kolejny portal turystyczny – Noclegguru

Dodane: 27.07.2015

Informacja prasowa

Udostępnij:

W połowie lipca br. rozpoczął działalność portal turystyczny Noclegguru.pl. To serwis, w którym można dokonać rezerwacji obiektu noclegowego w jednym ze 174 krajów na całym świecie. Właścicielem projektu jest szallas.hu – lider na rynku online travel agentów w Europie Wschodniej.

Atutem serwisu Noclegguru.pl jest ogromny wybór miejsc noclegowych w różnych miejscach naszego globu – od luksusowych hoteli, po apartamenty i kwatery prywatne, a także dostępność w 10 wersjach językowych.

– Zależy nam, by klient – bez względu na cel podróży – mógł w jednym miejscu odnaleźć odpowiedni dla siebie nocleg i błyskawicznie dokonać rezerwacji online – mówi Krzysztof Głąbiński, country manager Grupy Noclegguru.pl. – Ambicją serwisu jest dostarczenie tak zróżnicowanej i licznej bazy hoteli, aby klient nie musiał szukać miejsca noclegowego w innych portalach lub dzwonić bezpośrednio do obiektu – dodaje.

Portal Noclegguru.pl kusi hotelarzy i właścicieli obiektów noclegowych w Polsce atrakcyjnymi warunkami współpracy, brakiem allotmentu oraz niską prowizją jedynie za zrealizowane rezerwacje. Dodatkowym atutem jest płatność bezpośrednio w obiekcie noclegowym.

– Warto zwrócić uwagę na globalny zasięg projektu i międzynarodowe doświadczenie online travel agenta, jakim jest Szallas.hu, właściciel Grupy Noclegguru.pl. Wystarczy wspomnieć, że nasz biuletyn trafia obecnie do ponad 900 tysięcy osób na całym świecie. To mocne argumenty w rozmowach z partnerami – podkreśla Krzysztof Głąbiński.

Właściciel Noclegguru.pl, Szallas.hu, jest jedną z najszybciej rozwijających się firm w Europie Wschodniej. Zatrudnia obecnie ponad 100 pracowników w swoich oddziałach m.in. w Budapeszcie, Belgradzie i Zagrzebiu. Pod koniec lipca planowane jest otwarcie pierwszego biura Grupy Noclegguru.pl w Warszawie.

Zdjęcie główne artykułu gratisography.com

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem