Dobronet.pl - tylko dobre wiadomości

dobronetpl tylko dobre wiadomosci
Udostępnij:
Portal jest rodzajem protest-songu przeciwko rzeczywistości kreowanej przez wielkie serwisy. Jest ich pastiszem. Staramy się pokazywać (zazwyczaj polskie) ulice i podwórka oraz zwykłych ludzi - a wszystko to w sosie doprawionym sporą dawką absurdu.

Portal dobronet.pl jest rodzajem protest-songu przeciwko rzeczywistości kreowanej przez wielkie serwisy. Jest ich pastiszem. Staramy się pokazywać (zazwyczaj polskie) ulice i podwórka oraz zwykłych ludzi - a wszystko to w sosie doprawionym sporą dawką absurdu.


Mamy poczucie, ze mimo wszystko absurd ten jest bardziej realny, niż coraz bliższy taniej prasie bulwarowej klimat dużych portali. Zawsze zachęcamy Czytelników do skorzystania z "wrzuty", gdzie łatwo przesłać do nas własne przemyślenia. Wiele w nich potem publikujemy. Można również skomentować tekst, zdjęcie lub cokolwiek za pomocą komentarzy na stronie głównej.

Są również bardzo pomocne w codziennym życiu "horoskop" i "pogoda". Deklarujemy jedno: Można zaczynać dzień od informacji z "dobronetu" podczas śniadania. Nie trafimy tu na odbierające apetyt i - często - chęć do wejścia z uśmiechem w nowy dzień artykuły o gwałtach, morderstwach, nastoletnich prostytutkach i zbliżającej się wielkimi krokami śmierci głodowej kredytobiorców :)

Smacznego!

źródło: informacja prasowa