Dofinansowane Warsztaty Startup Maraton po raz pierwszy w Płocku

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Udostępnij:

Jeśli myślisz o odpaleniu własnego biznesu, ale nie wiesz jak zacząć, szukasz wiedzy na temat finansowania projektu oraz chcesz po prostu wiedzieć jakie projekty mają szansę stać się innowacyjne, koniecznie wpadnij na dwudniowe warsztaty Startup Maraton.

Dla kogo i dlaczego?

Jestem już działającym przedsiębiorcą – nie szkodzi, warsztaty pozwolą Ci przemodelować swój biznes i wybrać najlepszy, spośród wielu jakie poznasz podczas warsztatów, model biznesowy dla Twojej firmy. Poza tym wiedza o narzędziach, nowych technologiach i innowacyjnym podejściu do tworzenia biznesu sprawi, że ulepszysz to co już działa.

Dopiero myślę o swoim startupie – tym bardziej powinieneś skorzystać z warsztatów. Zapoznamy Cię z takimi pojęciami jak MVP, Customer Development i wieloma innymi, po to żebyś już na starcie uniknął błędów. Pokażemy jak skalować swój biznes i przetestować pomysł biznesowy. Poza tym uzyskasz pełen dostęp do bazy inspiracji innowacyjnych projektów startupowych

Jestem pracownikiem korporacji – pracownicy korporacji to również potencjalni przyszli startupowcy. Poznasz metody, dzięki którym możesz rozpocząć budować swój biznes po godzinach. Jeśli jednak nie myślisz o własnym biznesie, to i tak wiedza na temat jak wdrażać innowacje, ograniczać koszty i ryzyko na pewno Ci się przyda.

Jestem pracownikiem administracji -wiedza jak wygląda ekosystem startupowy w Polsce i na świecie przydaje się zwłaszcza pracownikom otoczenia biznesu na co dzień współpracującym z biznesem. Dzięki warsztatom poznasz terminologię używaną w tym środowisku i takie zwroty jak MVP, pitch, VC, czy NDA nie będą już dla Ciebie obce.

Wśród trenerów pojawi się Michał Korba Growth Manager w UserEngage.io narzędzia do automatyzacji marketingu, Chief Everything Officer i CO-Founder w iWisher.pl. Wcześniej przez 6 lat kierował projektami internetowymi w agencji reklamowej Vena Art. Zbierał doświadczenie w obszarze marketingu w firmie doradczej jako konsultant ds. Public Relations i po stronie klienta jako specjalista ds. marketingu w sieciowym centrum rozrywki. Drugiego dnia wykłady poprowadzi Kris Gontarek od 16 lat w branży internetowej, współwłaściciel i redaktor naczelny najstarszego w Polsce serwisu o bezpieczeństwie i nowych technologiach Dziennik Internautów oraz Biuletynu Bezpieczny Internet Banku Pekao SA. Juror i mentor na różnych imprezach e-biznesowych oraz startupowych dla dorosłych i dzieci. 

Partnerami wydarzenia są Urząd Miasta Płocka, Cifal Płock, Płocki Park Przemysłowo-Technologiczny, Bee on Top 

Rejestracja na wydarzenie na stronie: startupmaraton.evenea.pl 

Wydarzenie na Facebooku: bit.ly/2mcXF 

Spotkanie odbędzie się w terminie 25-26 marca (weekend) w Płockim Parku Przemysłowo Technologicznym, ul. Łukasiewicza 39 Hasztagi na Twitterze i w pozostałych social media: #startupplock #startupmaraton 

kontakt: [email protected]