dogadamycie.pl – ruszył nowy portal do realizacji tłumaczeń online

Dodane: 13.08.2013

Mam Startup

Udostępnij:

Firma Brillant Partner, specjalizująca się w usługach tłumaczeń na żądanie, uruchomiła nowy serwis internetowy pozwalający na korzystanie z kompletnego zestawu usług translatorskich. dogadamycie.pl zyskał nową strukturę i funkcjonalności, które zwiększają wygodę obsługi i przyspieszają proces zamawi

Firma Brillant Partner, specjalizująca się w usługach tłumaczeń na żądanie, uruchomiła nowy serwis internetowy pozwalający na korzystanie z kompletnego zestawu usług translatorskich. dogadamycie.pl zyskał nową strukturę i funkcjonalności, które zwiększają wygodę obsługi i przyspieszają proces zamawiania tłumaczeń.

Wśród nowości, portal oferuje m.in. dostęp do usług bez konieczności rejestracji oraz możliwość jednego doładowania konta na dowolny rodzaj tłumaczenia. Poszerzono również bazę kilkudziesięciu dostępnych języków, w tym o tak rzadkie, jak azerski, bośniacki, hebrajski czy koreański. Na początku września tego roku zostanie wprowadzona nowa usługa – tłumaczenia przez sms, która uzupełni dotychczasową ofertą składającą się z tłumaczeń rozmów telefonicznych, e-maili, czatu, na miejscu zdarzenia oraz pisemnych.

Powołanie serwisu dogadamycie.pl oznacza kolejny etap rozwoju firmy Brillant Partner, która rozpoczęła realizację długookresowej strategii rozwoju zapowiedzianej wraz z zaangażowaniem nowego inwestora – Krystiana Stypuły. Brillant Partner wychodzi z etapu StartUp. Celem spółki jest osiągnięcie pozycji lidera na rynku tłumaczeń online.

Nazwa „Dogadamy Cię” odwołuje się do kluczowej korzyści, jaką oferujemy czyli szybkich i precyzyjnych tłumaczeń, które pozwalają naszym klientom na łatwe porozumienie się ze swoimi rozmówcami. Naszymi klientami są przede wszystkim firmy, które kontaktują się z dostawcami czy partnerami handlowymi na wszystkich kontynentach w różnych językach. Usługi oferowane przez portal dogadamycie.pl to nie tylko tłumaczenie tekstu czy mowy ale poprawne zrozumienie przez obie strony sensu prowadzonej rozmowy. Serwis dogadamycie.pl to kolejny ale nie ostatni krok w rozwoju naszej działalności, w planach mamy dalsze poszerzanie oferty i udoskonalanie obecnych usług a także rozwijanie naszej bazy językowej. – mówi Agnieszka Chmielewska prezes zarządu Brillant Partner.

Nowe oblicze i większe możliwości

Impulsem do przebudowy dotychczasowego portalu była rosnąca popularność serwisu wśród użytkowników, którzy zwracali uwagę na konieczność zwiększenia przejrzystości i intuicyjności obsługi. Nowa struktura i funkcjonalność serwisu opierają się na obserwacji zachowań użytkowników, którzy przedstawili szereg sugestii dotyczących sprawności i wygody oraz konieczności wprowadzenia nowych usług. Uproszczona nawigacja ułatwia i przyspiesza realizację zleceń, takich jak tłumaczenia e-maili, czatów, rozmów telefonicznych, na miejscu zdarzenia i pisemnych.

Nowością jest korzystanie z oferty bez potrzeby wcześniejszej rejestracji, co eliminuje jedną z barier w szybkiej realizacji zamówienia. Portal został również opracowany z myślą o obsłudze na urządzeniach mobilnych, które towarzyszą każdemu podczas podróży czy pracy w terenie. Wprowadzono także dodatkowe usprawnienia takie jak potwierdzenie e-mailowe dot. przyjęcia zamówienia czy informacja o jego zakończeniu oraz możliwość załączania kilku plików do wyceny usługi. W dogadamycie.pl dostępny jest także system bonusowy, który pozwala na zakup dowolnych usług tłumaczeniowych. Do tej pory klient mógł zapłacić tylko za konkretną usługę, teraz kwota może być dowolnie rozdysponowywana pomiędzy różne usługi. Dodatkowo klient może skorzystać z dostępnego na stronie kalkulatora, za pomocą którego łatwo sprawdzi z jakich usług może skorzystać dysponując daną kwotą.

źródło: informacja prasowa