dogadamycie.pl wprowadza usługę tłumaczeń przez SMSy

Dodane: 09.09.2013

Mam Startup

Udostępnij:

Firma Brillant Partner, oferująca usługi tłumaczeń online „na żądanie” za pośrednictwem serwisu dogadamycie.pl, wprowadziła usługę tłumaczenia przez SMS. Przetłumaczona wiadomość trafia na telefon użytkownika w ciągu 15 minut. Nowa funkcjonalność jest kolejnym krokiem rozwoju portalu, który zapewnia

Firma Brillant Partner, oferująca usługi tłumaczeń online „na żądanie” za pośrednictwem serwisu dogadamycie.pl, wprowadziła usługę tłumaczenia przez SMS. Przetłumaczona wiadomość trafia na telefon użytkownika w ciągu 15 minut. Nowa funkcjonalność jest kolejnym krokiem rozwoju portalu, który zapewnia dostęp do kompleksowych usług tłumaczeniowych realizowanych on-line.

Tłumaczenia przez SMS to propozycja dla osób, które chcą mieć szybki kontakt z obcokrajowcami, zarówno w celach służbowych, jak i prywatnych. Oferta uzupełnia dotychczasowe portfolio usług, oparte o tłumaczenia rozmów telefonicznych, e-maili i czatów.

Niezależnie od tego gdzie się znajdujemy, czy w podróży, czy na wakacjach zawsze mamy pod ręką telefon. Dzięki usłudze tłumaczenia przez SMSy możemy błyskawicznie nawiązać kontakt z obcokrajowcami bez potrzeby rejestracji się na portalu. Krótka forma charakteryzująca SMS-y w zupełności wystarcza na przesłanie informacji z drogą dojazdu lub poinformowanie o aktualnych wynikach rozmów handlowych. – mówi Agnieszka Chmielewska, Prezes Zarządu Brillant Partner.

Chcąc skorzystać z usługi należy przesłać SMS-a z wiadomością do tłumaczenia na numer telefonu 775550 i określić język tłumaczenia (EN, RU lub DE) oraz umieścić prefiks DOG na początku informacji. Wiadomość w wybranym języku zostanie odesłana na numer, z którego została zlecona. Koszt translacji to 6,15 zł. brutto za 160 znaków w tym koszt przesłania wiadomości, a maksymalna długość wiadomości może wynieść 459 znaków bez polskich liter. Aby skorzystać z usługi, nie trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem portalu. Maksymalny czas oczekiwania na realizację tłumaczenia nie przekracza 15 minut. Płatność za tłumaczenie dokonywana jest przez SMS i doliczana do rachunku telefonicznego.

Przykładowy SMS powinien wyglądać następująco: DOG W tym miesiacu dogadamycie.pl, wprowadzilo nowa usluge tlumaczen SMS-ow. Aby skorzystac z usługi nalezy wyslac wiadomosc na numer 75550. EN Zastosowana technologia oparta jest na integracji poprzez API z usługami SMS Receiver. Jako, że jest to pierwsze tego typu wdrożenie w Polsce to oba systemy są szyte na miarę i oparte na własnych pomysłach i rozwiązaniach.

źródło: informacja prasowa