Dogry.pl – graj, polecaj i zarabiaj!

dogrypl graj polecaj i zarabiaj
Udostępnij:
Twórcy sendspace.pl, boja.pl, gryonline.org uruchamiają kolejny biznes - Dogry.pl

Twórcy sendspace.pl, boja.pl, gryonline.org uruchamiają kolejny biznes - Dogry.pl


Interaktywne gry internetowe cieszą się w Polsce i na świecie coraz większym zainteresowaniem. Trend ten wykorzystują liczne firmy, tworzące coraz ciekawsze gry i aktywnie walczące o pozyskanie wiernych fanów. Popularną metodą wykorzystywaną do pozyskiwania graczy są kampanie reklamowe, wynagradzające wydawców za pozytywne efekty – nowych użytkowników i ich aktywność w grach.

Założyciele serwisu Dogry.pl postanowili skorzystać z możliwości promowania gier wielu wydawców. Na stronie głównej serwisu zamieszczone zostały krótkie prezentacje gier, zachęcające użytkowników do rejestracji i rozpoczęcia przygody. Kluczem do pozyskania zainteresowanych graczy jest stworzenie programu lojalnościowego, w którym wynagradzani są użytkownicy polecający gry swoim znajomym.

Aby zarobić realne pieniądze w serwisie polecaj.dogry.pl wystarczy się zarejestrować, a następnie rozesłać do znajomych indywidualny link, np. poprzez serwisy społecznościowe czy komunikatory. Jeżeli znajomi polecającego zarejestrują się w polecanych grach, otrzyma on wynagrodzenie, które będzie mógł wypłacić na swoje konto.

Strona główna dogry.pl jest agregatorem gier. To osoba polecona decyduje w której grze się zarejestruje i rozpocznie rozgrywkę. Liczba gier oscyluje wokół 10, jednak twórcy serwisu spodziewają się poszerzenia oferty.

Zasada jest zatem prosta – twórcy gier płacą za pozyskiwanie graczy, w czym dogry.pl pośredniczy. Ponadto dogry.pl uzyskuje prowizje za zakupy użytkowników w grach, które niejednokrotnie sięgają 20 czy 50 euro.

W planach serwisu jest między innymi wprowadzenie kolejnych rozwiązań niedostępnych na polskim rynku, integracja z portalem Facebook oraz umożliwienie użytkownikom błyskawicznych wypłat środków.

źródło: informacja prasowa