"Dolina Krzemowa od kuchni!"

dolina krzemowa od kuchni
Udostępnij:
Starter zaprasza na spotkanie networkingowe, podczas którego nastąpi zderzenie…  dwóch różnych punktów widzenia! Zaproszeni prelegenci podzielą się swoją opinią o Dolinie Krzemowej: Czy warto tam być? A może lepiej skupić się na Europie?

Starter zaprasza na spotkanie networkingowe, podczas którego nastąpi zderzenie…  dwóch różnych punktów widzenia! Zaproszeni prelegenci podzielą się swoją opinią o Dolinie Krzemowej: Czy warto tam być? A może lepiej skupić się na Europie? Odpowiedzi na te pytania już 21 października podczas Creative Morning.

Poniedziałek w Starterze rozpocznie się standardowo od sesji networkingowej, podczas której uczestnicy będą mogli się poznać i porozmawiać przy kawie. To świetna okazja do tego, żeby w luźnej atmosferze nawiązać nowe kontakty biznesowe. Następnie z prezentacjami wystąpią Marcin Borecki - CEO w PlaceChallenge.com, oznaczony przez Microsoft tytułem Microsoft Most Valuable Professional oraz Christoph Raethke - założyciel Berlin Startup Academy i mentor w programie Startupbootcamp Berlin. Podczas wystąpień uczestnicy poznają dwie różne opinie na temat rozwoju biznesu w Dolinie Krzemowej. Zaproszeni prelegenci oraz uczestnicy będą szukać odpowiedz na pytanie: Czy Dolina Krzemowa to na pewno najlepszy kierunek rozwoju biznesu?

Konkursy nie są miarą sukcesu, ilość zaproszeń od inwestorów nie jest miarą sukcesu, ilość artykułów w gazetach nie jest miarą sukcesu. Sukcesem jest znalezienie klientów, zbudowanie dobrego biznes modelu i sprzedaż tego co wytwarzamy, a Dolina Krzemowa jest świetnym miejscem do tego, aby sukces zmierzyć - mówi Marcin Borecki. Kilka słów ode mnie na temat błędów jakie popełniłem, kilka słów o tym czego się nauczyłem i kilka rad, które mogą przyśpieszyć Wasz sukces to moje Value Proposition dla Was, uczestników Creative Morning - dodaje.

Po wykładach i dyskusji uczestnicy będą mieli okazję powrócić do networkingu, więc warto zabrać ze sobą wizytówki! Spotkanie jest bezpłatne. Prezentacje odbędą się w języku angielskim! Liczba miejsc jest ograniczona, więc organizatorzy zachęcają do szybkich zapisów!

Szczegółowe informacje na stronie: http://kreatywnygdansk.pl/artykuly/dolina-krzemowa-od-kuchni.html

MamStartup jest patronem medialnym wydarzenia

źródło: informacja prasowa