Dom.eu w nowej odsłonie

domeu w nowej odslonie
Udostępnij:
Właśnie wystartowała nowa odsłona portalu www.dom.eu. Użytkownicy serwisu będą mogli znaleźć potrzebne informacje z branży budowlanej, uzyskają dostęp do działu ogłoszeń, a także dokonają zakupów spośród ofert prezentowanych na portalu. Wszystko w jednym miejscu.

Właśnie wystartowała nowa odsłona portalu www.dom.eu. Użytkownicy serwisu będą mogli znaleźć potrzebne informacje z branży budowlanej, uzyskają dostęp do działu ogłoszeń, a także dokonają zakupów spośród ofert prezentowanych na portalu. Wszystko w jednym miejscu. Projekt jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Portal Dom.eu jest platformą, na której mogą spotkać się przedsiębiorcy i ich klienci, specjaliści i osoby poszukujące porad, ogłoszeniodawcy i potencjalni nabywcy. Portal z jednej strony odpowiada na potrzeby firm, chcących dotrzeć do klientów, a z drugiej strony – zaspokaja potrzeby użytkowników, poszukujących fachowców, produktów, usług czy nieruchomości. Potencjalni klienci firm, wypełniając prosty formularz zapytania, będą mogli bezpłatnie wybrać odpowiednie dla siebie rozwiązanie, przedstawione przez współpracujące z portalem przedsiębiorstwa, które to, również za pośrednictwem portalu, mogą prezentować swoje usługi.

Jak mówi pomysłodawca i założyciel serwisu, Jacek Pacholczyk: Wielu ludzi, remontujących mieszkanie albo budujących dom, często ma kłopot z dostępem i wyszukiwaniem potrzebnych informacji czy ofert. Portal Dom.eu ma być odpowiedzią na tego typu problemy. Ma również zaspokajać potrzeby każdego zainteresowanego szeroko pojętą branżą budowlaną. Stawiamy na nowoczesność i profesjonalizm, dlatego za pośrednictwem portalu będziemy starali się, aby każdy problem użytkownika został fachowo rozwiązany.

Dom.eu wyróżniać ma szerokie spektrum oferowanych możliwości. Internauci mogą wyszukiwać informacje i oferty dzięki modułom, takim jak: „Nieruchomości”, „Projekty” czy „Informacje”, bądź kierować swoje pytania bezpośrednio do specjalistów. Portal daje też możliwość wypowiadania się na interaktywnym forum. Ponadto w serwisie można znaleźć dział prawny z ustawami i przepisami oraz wzory dokumentów do pobrania.

Dodatkowo w serwisie znaleźć można zakładkę „Dom.tv”, gdzie publikowane mają być filmy z poradami, wypowiedziami ekspertów na tematy nieruchomości, budowania domów i innych podobnych tematów. Również użytkownicy będą mieli możliwość dodawania własnych filmów, dotyczących tematyki budowlanej. Do wszystkich informacji będzie można dotrzeć za pomocą praktycznej wyszukiwarki.

źródło: informacja prasowa