Domodi.pl – Twoja galeria stylu

Dodane:

Lech Romański Lech Romański

Udostępnij:

Powstał nowy serwis dla pasjonatów mody i designu, domodi.pl. Jest to serwis społecznościowy oferujący miłośnikom mody i stylu możliwość tworzenia własnych wirtualnych zestawów (kolekcji) odzieży, mebli i akcesoriów; kolekcje te mogą służyć innym użytkownikom jako inspiracja…

Powstał nowy serwis dla pasjonatów mody i designu, domodi.pl. Jest to serwis społecznościowy oferujący  miłośnikom mody i stylu możliwość tworzenia własnych wirtualnych zestawów (kolekcji) odzieży, mebli i akcesoriów; kolekcje te mogą służyć innym użytkownikom jako inspiracja; ponadto serwis działa  jako internetowa galeria handlowa skupiająca sklepy z branży lifestylowej.


Domodi.pl zamierza zostać pierwszym takim serwisem w polskim internecie, na którym użytkownik będzie miał dostęp do wielu różnych kategorii branży lifestylowej w jednym miejscu; znajdziemy tu ubrania, obuwie, meble i elementy wystroju wnętrz, dekoracje, kosmetyki, sprzęt sportowy, biżuterię,  prezenty, gadżety, akcesoria kuchenne i wiele innych.

Idea powstania serwisu jest taka, że ma się on stać internetowym centrum stylu,  a jego twórcy dokładają wszelkich starań aby użytkownikom przyjemnie spędzało się czas korzystając z dostępnych na serwisie narzędzi albo po prostu przeglądając kolekcje i produkty i dzieląc się między sobą swoimi przemyśleniami. 

źródło: informacja prasowa