Domujemy.pl - portal społecznościowy branży budowlanej

domujemypl portal spolecznosciowy branzy budowlanej
Udostępnij:
Domujemy.pl to portal społecznościowy kierowany do osób i firm zainteresowanych ogólnie pojętą tematyką budowlano – remontową.

Domujemy.pl to portal społecznościowy kierowany do osób i firm zainteresowanych ogólnie pojętą tematyką budowlano – remontową.


Główna idea serwisu to z jednej strony ułatwienie życia osobom budującym, remontującym, czy sprzedającym dom lub mieszkanie, z drugiej zaś możliwość bardziej interaktywnej prezentacji firmy niż zwykły katalog. Portal ma wiele interesujących funkcjonalności, a główne z nich to:

Dla osób prywatnych
Własny, spersonalizowany profil (możliwość dodawania znajomych, wysyłanie wiadomości, pisanie postów i komentarzy, rozbudowany dziennik budowy - „Projekt")
Giełda zleceń – zleć pracę i wybierz najlepszą ofertę
Gotowe projekty domów – pełny opis i dokumentacja – możliwość zakupu
Forum budowlane
Katalog firm budowlanych
Grupy tematyczne

Dla Firm
Interaktywna wizytówka firmy – kontakt z potencjalnymi klientami
Giełda zleceń – dodajesz własną ofertę, zdobywasz klientów i zarabiasz pieniądze
Możliwość prezentacji swoich realizacji (zdjęcia, opisy)
Mini blog opisujący aktualne działania firmy
Auto-promocja – udział firmy w dyskusjach na forum, bezpośredni kontakt z użytkownikami

„Domujemy.pl oferuje wiele użytecznych rozwiązań dla osób prywatnych i firm. Wszystko to zostało zaprojektowane w bardzo przystępnej formie, tak aby nikt nie miał problemów z wykorzystaniem poszczególnych narzędzi" - mówi Leszek Kasprzyk, współtwórca serwisu. „O ile wiem, nie ma w Polsce portalu, który łączyłby wszystkie te funkcjonalności w jedno i przy tym był tak mocno ukierunkowany na aspekt społecznościowy, a myślę że oryginalność i użyteczność w Internecie to zawsze pożądane cechy" - dodaje Kasprzyk.

Niewątpliwie domujemy.pl ma dobrze rozbudowany moduł społecznościowy, co sprawia że może być on platformą wymiany opinii, czy „miejscem spotkań" osób i tematów także niezwiązanych z budownictwem. Bardzo łatwo można wyobrazić sobie, że „projekt" danego użytkownika nie musi być budowanym domem lub remontowanym mieszkaniem, a na przykład samochodem, który sam udoskonala. Podobnie jest z grupami, forami, czy nawet profilami firmowymi, które mogą dotyczyć wielu innych dziedzin życia. To sprawia, że w przyszłości serwis może rozszerzyć grupę użytkowników o kolejne branże.

Zapraszamy do zapoznania się z portalem na www.domujemy.pl

źródło: informacja prasowa