Driiive.com zwycięzcą Startup Challenge na #e-biznes festiwal 2012

Dodane: 19.11.2012

Adam Łopusiewicz

Udostępnij:

Driiive.com został zwycięzcą StartUp Challenge, ścieżki eksperckiej odbywającej się podczas #e-biznes festiwal 2012. Dzięki wygranej Driiive.com dostał się do finału inicjatywy UPRISER gdzie rywalizować będzie z 9-cioma innym startupami o możliwość zdobycia kapitału finansowego na łączną kwotę 1 mln

Driiive.com został zwycięzcą StartUp Challenge, ścieżki eksperckiej odbywającej się podczas #e-biznes festiwal 2012. Dzięki wygranej Driiive.com dostał się do finału inicjatywy UPRISER gdzie rywalizować będzie z 9-cioma innym startupami o możliwość zdobycia kapitału finansowego na łączną kwotę 1 mln złotych.

Driiive.com to serwis skupiający globalną społeczność entuzjastów motoryzacji. Naszym celem jest stworzenie miejsca, gdzie piękne pojazdy (tj. klasyki, youngtimery, itp.) będą mogły w atrakcyjny wizualnie sposób zostać zaprezentowane.

#e-biznes festiwal to unikalny cykl spotkań edukacyjno-informacyjnych, prezentujących zagadnienia związane z nowymi technologiami i rozwiązaniami w Internecie. W tym roku po raz pierwszy podczas festiwalu odbyła się specjalna ścieżka ekspercka – StartUp Challenge – w ramach której 10 wyłonionych w drodze eliminacji startupów rywalizowało o nagrodę publiczności oraz prelegentów festiwalu. Krakowski startup motoryzacyjny Driiive.com zwyciężył głosami prelegentów.

źródło: informacja prasowa