Druga edycja HRowych Office Hours dla startupów już 29 czerwca

Dodane: 24.06.2021

Informacja prasowa

Udostępnij:

Już 29 czerwca odbędzie się druga edycja ogólnopolskich, bezpłatnych Office Hours HR Hints. Wydarzenie skierowane jest do wszystkich founderów i managerów startupów, którzy zastanawiają się, czy procesy HRowe w ich organizacjach są odpowiednio ułożone albo którzy stoją przed wyzwaniem w obszarze ludzkim, z którym nie wiedzą, jak sobie poradzić.
Będzie to też idealna okazja, aby dowiedzieć się, jak budować autentyczny leadership. W trakcie wydarzenia każdy zainteresowany będzie mógł umówić się na indywidualne konsultacje z ekspertami firmy HR Hints, którzy na co dzień wspierają liderów startupów w rozwoju i pokonywaniu wszelkich problemów w obszarze ludzkim.

Pierwsza edycja HRowych Office Hours odbyła się w kwietniu i cieszyła się dużym zainteresowaniem.

– Bardzo doceniamy tak liczne zgłoszenia do pierwszej edycji HRowych Office Hours. Świadczy to  o ogromnej świadomości liderów polskich startupów, którzy zdają sobie sprawę, że samodzielnie nie są w stanie rozwiązać wszystkich napotkanych wyzwań – komentuje wydarzenie Filip Małek, Business Manager w HR Hints. Startupy cechują się dynamicznym skalowaniem, a co za tym idzie w większości przypadków szybkim rozwojem zespołu. Wymaga to odpowiedniego ułożenia procesów w organizacji, motywowania pracowników, a także ciągłej pracy nad rozwojem kompetencji miękkich foundera, który musi być liderem coraz większego zespołu – dodaje Małek.

Wydarzenie skierowane jest do founderów oraz managerów startupów z każdego sektora i na każdym etapie rozwoju, którzy chcieliby omówić swoje wyzwania, czy też skonfrontować swoje plany i decyzje. Każde spotkanie w ramach HRowych Office Hours, będzie indywidualną konsultacją w formie rozmowy video i potrwa 30 minut.

W celu bezpłatnej rejestracji wystarczy wypełnić krótki formularz dostępny pod tym linkiem.

Organizator wydarzenia, czyli firma HR Hints wspiera startupy i ich liderów we wszystkich aspektach związanych z obszarem ludzkim takich jak rekrutacja, zarządzanie zespołem, identyfikowanie brakujących kompetencji w organizacji, rozwój leadershipu, czy też w odpowiednim przygotowaniu i wdrożeniu procesów HRowych.

 

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem