Druga edycja Mobile Trends Conference & Mobile Trends Awards już w lutym 2013!

druga edycja mobile trends conference mobile trends awards juz w lutym 2013
Udostępnij:
82% wzrost liczby unikalnych użytkowników sieci Internet za pomocą urządzeń mobilnych, 85% wzrost liczby unikalnych użytkowników aplikacji mobilnych oraz 4% SPADEK liczby użytkowników sieci za pomocą tradycyjnego peceta względem zeszłego roku w USA to liczby, które mówią same za siebie!

82% wzrost liczby unikalnych użytkowników sieci Internet za pomocą urządzeń mobilnych, 85% wzrost liczby unikalnych użytkowników aplikacji mobilnych oraz 4% SPADEK liczby użytkowników sieci za pomocą tradycyjnego peceta względem zeszłego roku w USA to liczby, które mówią same za siebie! Wkroczyliśmy w erę mobile!

Dlatego nie może Cię zabraknąć podczas drugiej edycji Mobile Trends Conference & Awards, która odbędzie się 21-22 lutego 2013 roku w Krakowie. Konferencja ta to niepowtarzalne wydarzenie w świecie IT – porusza najbardziej aktualne zagadnienia dotyczące mobilności, która jest obecnie najszybciej rozwijającym się trendem w technologii. Mobilność to zupełnie nowy rynek dla usług i reklamy, to ogromna szansa dla firm, to nowa generacja MOB, to przejaw wzrastającego komfortu życia i nowoczesności, to wręcz synonim naszych czasów. Mobile Trends Conference ma na celu pokazanie aktualnego stanu tego rynku w kraju i na świecie, najważniejszych trendów oraz ciekawych strategii czołowych graczy zarówno z Polski jak i z zagranicy.

Biorąc pod uwagę jak ogromnym zainteresowaniem cieszyła się pierwsza edycja konferencji – tym razem Mobile Trends Conference potrwa aż dwa dni.

Pierwszego dnia (Bussines Day – 21 luty 2013) zaprezentują się specjaliści w temacie szeroko pojętego mobilnego marketingu, a także m-commerce (sprzedaży), m-learningu, płatności mobilnych oraz mobile advertisingu. Grupa docelowa tego dnia to biznes, kadra kierownicza, managerowie, agencje reklamowe i interaktywne, startupy, venture capitals, business angels, portale internetowe oraz wszystkie osoby zainteresowane najnowszymi rozwiązaniami i możliwościami w świecie mobilnych technologii.

Drugiego dnia (Development Day – 22 luty 2013) poruszane zagadnienia dotyczyć będą przede wszystkim technicznych aspektów tworzenia stron i aplikacji mobilnych. Wystąpienia w Development Day są skierowane głównie do firm dostarczających treści na urządzenia mobilne, do programistów tworzących strony (Mobile Web), producentów aplikacji na najpopularniejsze platformy, agencji reklamowych i mobilnych.

Dlaczego warto wziąć udział w Mobile Trends Conference? Ponieważ podczas tej konferencji zostanie wygłoszonych łącznie aż 22 prelekcje, po 30 minut każda – to aż 11 h czystej wiedzy o szeroko pojętym mobile’u! Swoją wiedzę w tym temacie przedstawią gwiazdy świata mobile z Polski i zagranicy (m.in. z USA i Izraela). A co najważniejsze – każda prezentacja będzie oryginalna, unikalna i innowacyjna - nie zobaczyliście jej na żadnej innej podobnej konferencji! Gwarantujemy!

Ponadto każdego dnia konferencji zaplanowaliśmy czas na networking dla wszystkich jej uczestników, a planowana liczebność słuchaczy to około 300 osób/dzień – kontakty biznesowe nawiązane przez uczestników zeszłorocznej edycji procentują do dziś!

Po konferencji przyjdzie też czas na uroczystą galę Mobile Trends Awards – rozdanie prestiżowych nagród dla firm i instytucji wspierających mobilność w Polsce. Nagrody MTA przyznawane są corocznie przez kapitułę konkursową, w której skład wchodzą eksperci ze świata IT oraz mobilnych technologii, zaproszeni do współpracy przez organizatorów. Nominacje do nagród MTA przyznają dla około 50 różnych firm (14 kategorii + wyróżnienia) – Internauci. Galę uświetni swoim głosem krakowska gwiazda – Klaudia Gawor, uczestniczka programu Mam Talent.

A zaraz po gali wszystkich chętnych (uczestników konferencji jak również laureatów nagród MTA) zapraszamy na imprezę integracyjną na największym w Krakowie foyer z widokiem na Zamek Królewski na Wawelu. Czyż nie brzmi to jak idealne miejsce na networking po pełnym świeżej wiedzy o mobile’u dniu?!

A tak było na Mobile Trends Conference rok temu

Więcej informacji, kontakt do organizatorów oraz dokładny program konferencji znajdziesz tutaj:

 

Rejestracja (obecnie bilety w promocyjnej cenie 150 zł/dzień): http://www.mobiletrends.pl/zapisy.php

Nie może Cię tam zabraknąć! Epickie wydarzenie w świecie mobile już pod koniec lutego 2013 w Krakowie!