Druga odsłona Startup Grind Warsaw

druga odslona startup grind warsaw
Udostępnij:

W środę, 25 czerwca, odbędzie się kolejne spotkanie w ramach Startup Grind Warsaw. Tematem przewodnim będą innowacyjne biznesy z branży mHealth.

Uczestnicy spotkania będą mieli możliwość rozmowy m.in. z Andrzejem Kuśmierzem o jego doświadczeniach przy projektach medycznych startupów na studiach MBA, które prowadzi w Akademii Leona Koźmińskiego. Piotr Bajtała opowie historię swojego startupu MySpiroo, który w ostatnich miesiącach zdobył liczne nagrody i wyróżnienia. Tomasz Kościelny z Mediguard Technologies podzieli się przemyśleniami z budowania firmy telemedycznej w ramach inkubatora Science2Business. Z kolei Krzysztof Czaplicki opowie o swoich pierwszych doświadczeniach w tej branży i planach na nowe startupowe inwestycje.

Cykl spotkań Startup Grind wystartował w 2010 w Dolinie Krzemowej w USA, obecnie jest to sieć funkcjonująca w 85 miastach w 35 krajach na całym świecie, łącząca 60.000 przedsiębiorców. Od roku 2013 wspiera ją Google for Entrepreneurs. Startup Grind sieciuje startupy, inwestorów i wszystkich otwartych na współpracę innowatorów. Celem inicjatywy jest edukowanie, inspirowanie i łączenie przedsiębiorców.

Startup Grind to społeczność, która uczy, inspiruje i łączy przedsiębiorcze osoby. Startup Grind Warsaw skupia się na włączeniu do polskiej sceny startupowej naukowców 
i designerów zainteresowanych wykorzystaniem swoich projektów do stworzenia komercyjnego produktu.

Drugie spotkanie w ramach Startup Grind Warsaw odbędzie się w środę, 25 czerwca, o godz. 18:00, w nowym budynku CeNT3 na Kampusie Ochota. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny - wystarczy się zarejestrować.

MamStartup jest patronem medialnym wydarzenia