Duckie Deck i Kiano stworzyli tablet dla dzieci. Poznajcie Kiano Kid Pad Mini

Dodane:

Adam Łopusiewicz Adam Łopusiewicz

Udostępnij:

Krakowskie firmy, Duckie Deck i Kiano, połączyły swoją wiedzę, aby dostarczyć na rynek produkt dedykowany dzieciom. Tablet Kiano Kid Pad Mini ma pomóc maluchom w edukacji. Służyć temu będzie prosty interfejs urządzenia mobilnego oraz aplikacje przygotowane przez Duckie Deck. Kiano KidPad Mini dostępny jest już w sklepach RTV EURO AGD.

fot. materiały graficzne

Za 349 złotych, w sieciach sklepu RTV EURO AGD, możemy kupić zapowiadany od kilku miesięcy produkt dwóch krakowskich firm. Nawiązały one współpracę, aby dostarczyć dzieciom bezpieczne urządzenie mobilne. Tablet skierowany jest przede wszystkim dla podopiecznych w wieku od 1,5 roku do 5 lat (choć w specyfikacji technicznej możemy przeczytać, że powinny korzystać z niego dzieci od drugiego do szóstego roku życia). Gry dostępne na nim zostały stworzone według autorskiej metodyki Duckie Deck i mają na celu rozwój dziecka w czterech obszarach: społeczno-emocjonalnym, praktycznym, analitycznym i kreatywnym.

W zestawie Kiano Kid Pad Mini możemy znaleźć siedmiocalowy tablet z systemem Android 4.2 Jelly Bean, kabel usb, instrukcję obsługi oraz dwuletnią gwarancję. Dodatkowo, w celu wydłużenia żywotności produktu, do tabletu dołączono silikonową obudowę „odporną na uderzenia”. Urządzenie wyprodukowane przez BAREL POLAND sp. z o.o. ma osiem gigabajtów pojemności i 512 megabajtów pamięci RAM. – Tablet jest efektem wspólnej pracy studia Duckie Deck oraz marki Kiano. Wspólnie dostrzegliśmy, że rynek jest mocno zaniedbany i postanowiliśmy połączyć nasze kompetencje – mówi Marek Przystaś, CEO Duckie Deck.

Pierwsza partia produktów liczy pięć tysięcy tabletów. Na tę chwilę są one dostępne wyłącznie w sieciach Euro, ale, jak mówi Marek Przystaś, w najbliższym czasie będziemy mogli je nabyć za pomocą innych kanałów. Poniżej prezentujemy film promocyjny tabletu Kiano Kid Pad Mini.

https://youtu.be/95GqvEGN35A