Duedil.com najlepszym startupem podczas GeekNRolla

duedilcom najlepszym startupem podczas geeknrolla
Udostępnij:
W ubiegłym tygodniu w Londynie miała miejsce europejska konferencja startupów. Jednym z jej elementów był konkurs. Zwycięzcą okazał się serwis Duedil.com.

W ubiegłym tygodniu w Londynie miała miejsce europejska konferencja startupów GeeknRolla London. Jednym z jej elementów był konkurs. Zwycięzcą okazał się serwis Duedil.com.

Twórcą startupu jest Damian Kimmelman. Jak łatwo się domyślić, nazwa Duedil pochodzi od pojęcia due diligence - czyli procesu analizy kondycji danego przedsiębiorstwa na wielu płaszczyznach. Duedil.com działa właśnie w tym zakresie - agreguje potężne ilości danych na temat firm, poddaje analizie i przedstawia wnioski swoim użytkownikom. Co ciekawe, Duedil nie dotyczy wyłącznie podmiotów gospodarczych. Ludzie (profesjonaliści, biznesmeni) także są w kręgu zainteresowań londyńskiego startupu.

Duedil.com najlepiej ze wszystkich startupów wykorzystał swoje 3 minuty na prezentację i zgarnął kilka ciekawych nagród. Na pewno najważniejszą z nich jest inwestycja 50 000 funtów oraz 5000 funtów do wykorzystania na porady prawne w Orrick.com.

źródło: techcrunch.com