dwiepaczki.pl dostarcza materiały do pakowania

Dodane:

Lech Romański Lech Romański

Udostępnij:

W serwisie dwiepaczki.pl ruszył sklep z materiałami do pakowania paczek. To jedyny broker usług kurierskich na rynku, który oferuje takie rozwiązanie dla swoich klientów.

W serwisie dwiepaczki.pl ruszył sklep z materiałami do pakowania paczek. To jedyny broker usług kurierskich na rynku, który oferuje takie rozwiązanie dla swoich klientów.


Dzięki dwiepaczki.pl już od kilku lat można oszczędzać pieniądze na wysyłaniu przesyłek kurierskich. Pomysłodawcy tego projektu poszli teraz o krok dalej i, oprócz oferowania niskich cen za transport paczek, zaproponowali swoim klientom tanie materiały do pakowania.

Problem z bezpiecznym pakowaniem przesyłek dotyczy zwłaszcza klientów indywidualnych – mówi Michał Łaska, prezes spółki Droppa prowadzącej serwis dwiepaczki.pl. – Nie każdy trzyma w domu koperty bąbelkowe, kartony czy taśmę do pakowania. Dzięki naszemu sklepowi nie musi się już martwić o te akcesoria, a bez nich ciężko bezpiecznie wysłać jakikolwiek przedmiot.

Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie ku temu, żeby materiały pakowe zamawiały firmy. Najczęściej jest tak, że ich właściciele mogą sobie zapewnić dobre ceny na wybrane akcesoria dopiero w momencie kupowania większej ilości. Wtedy pojawia się problem zorganizowania przestrzeni do magazynowania materiałów do pakowania, a tę samą przestrzeń można z powodzeniem wykorzystać do przechowywania towaru na sprzedaż.

Zamówienie materiałów do pakowania w dwiepaczki.pl to także znakomita okazja do przetestowania usług samego serwisu. Przesyłkę z wybranymi asortymentami dostarczy nam kurier DHL, który współpracuje z dwiepaczki.pl. Później zamówimy tego samego kuriera do dostarczenia naszej przesyłki do odbiorcy końcowego. To duża wygoda i oszczędność czasu, obok której klienci nie przejdą obojętnie.

źródło: informacja prasowa