Dzień Porażki – upoluj książkę Rafała Żaka „Sztuka Błądzenia”

Dodane: 09.01.2019

Mam Startup

Udostępnij:

Rafał Żak jest jednym z prelegentów konferencji Dzień Porażki, która odbędzie się 18 stycznia 2019 w Warszawie. Z tej okazji mamy do rozdania 2 egzemplarze książki „Sztuka Błądzenia” wraz z autografem jej autora.

Błąd, niepowodzenie, pomyłka, blamaż, niedopatrzenie, porażka, wpadka, wtopa, fiasko, katastrofa, klęska, klapa, przegrana, zawód, obciach, krach, niewypał, upadek, epic fail, niefart, fuck-up, plama…

Błędy mogą być najlepszą podstawą uczenia się, niepowodzenia – kursem motywacji i determinacji, a wkurzenie, że coś jest „nie tak”, impulsem do odkryć i innowacji. Jak uczyć się na własnych błędach, przechodzić przez porażki, mylić się szybko, by poprawiać swoje działania, budować kulturę organizacyjną akceptującą niepowodzenia, popełniać błędy z premedytacją, by rozwijać swoją organizację? Tego dowiecie się z książki „Sztuka Błądzenia” Rafała Żaka – trenera, mówcy, coacha, autor książek oraz prelegenta konferencji Dzień Porażki.

MamStartup jest partnerem medialnym konferencji Dzień Porażki, która odbędzie się 18 stycznia 2019 w Warszawie. Z tej okazji mamy do rozdania 2 egzemplarze książki Rafała Żaka „Sztuka Błądzenia” wraz z autografem jej autora. Pytanie konkursowe pojawi się w piątek 11 stycznia w naszym newsletterze, do którego możecie zapisać się tutaj. Bądźcie czujni!

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem