Dzień z mentorem - aktualizacja!

dzien z mentorem aktualizacja
Udostępnij:
Paweł Fornalski, Wojciech Drewczyński, Leszek Wolany oraz Robert Sosnowski - to kolejni eksperci, którzy właśnie dołączyli do startupowego grona mentorów na MamStartup.pl.

Paweł Fornalski, Wojciech Drewczyński, Leszek Wolany oraz Robert Sosnowski - to kolejni eksperci, którzy właśnie dołączyli do startupowego grona mentorów na MamStartup.pl.

"Dzień z mentorem" to usługa, która działa na bardzo prostych zasadach. Na stronie https://mamstartup.pl/mentorzy zebraliśmy grono doświadczonych specjalistów z różnych dziedzin. Jeśli organizujesz sesję strategiczną, chcesz zweryfikować swój pomysł albo szukasz odpowiedzi na trudne pytania, możesz umówić się na spotkanie z mentorem, który wspomoże Cię swoją wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami.

Wśród ekspertów, którzy pojawili się dziś na stronie znaleźli się:

  • Paweł Fornalski - założyciel i prezes IAI S.A., dostawcy zaawansowanej platformy sklepowej IAI-Shop.com. Autor bloga fornalski.blox.pl.
  • Wojciech Drewczyński - autor bloga o innowacjach wicu.pl i kierownik społeczności w Wirtualnej Polsce S.A.
  • Leszek Wolany - redaktor naczelny SEM Specialist, marketingowiec i przedsiębiorca.
  • Robert Sosnowski - właściciel i dyrektor zarządzający w agencji innowacyjnego marketingu internetowego Biuro Podróży Reklamy, wykładowca w Szkole Filmowej w Łodzi.