Dziennik elektroniczny – prosty, bezpieczny, dostępny

Dodane:

Lech Romański Lech Romański

Udostępnij:

Zamień dziennik papierowy na dziennik internetowy! Dziennik Elektroniczny to intuicyjne rozwiązanie, oparte na schemacie zwykłego dziennika szkolnego. Jest dostępny przez internet z dowolnego miejsca w Polsce.

Zamień dziennik papierowy na dziennik internetowy! Dziennik Elektroniczny to intuicyjne rozwiązanie, oparte na schemacie zwykłego dziennika szkolnego. Jest dostępny przez internet z dowolnego miejsca w Polsce.


Znajomi nauczyciele skarżyli się nam, że dostępne na rynku dzienniki elektroniczne są nieintuicyjne, że muszą poświęcić dużo czasu na naukę posługiwania się nimi. Postanowiliśmy stworzyć produkt, który już na pierwszy rzut oka będzie przypominał coś, co doskonale znają – papierowy dziennik lekcyjnymówi Janusz Skonieczny, twórca Dziennika Elektronicznego.

Dziennik Elektroniczny jest produktem przyjaznym zarówno nauczycielom, jak i rodzicom. Dla nauczycieli jest prosty w obsłudze, ponieważ przypomina znany wszystkim dziennik lekcyjny. Rodzice docenią go, gdyż dzięki dostępowi przez internet będą mogli na bieżąco monitorować postępy swoich dzieci.

Dlaczego warto wybrać nasz dziennik?

  • Jest prosty w obsłudze. Został zaprojektowany na wzór papierowego dziennika lekcyjnego.
  • Oszczędza czas. Dodatkowy wysiłek, który nauczyciel musi włożyć w prowadzenie dziennika elektronicznego, zostaje wynagrodzony przez takie ułatwienia jak automatycznie liczenie średniej i frekwencji oraz generowanie dziennikowych zestawień i raportów.
  • Jest bezpieczny. Dane przechowywane są w dwóch niezależnych centrach komputerowych. Nie trzeba wykonywać kopii zapasowych, a dostęp do dziennika elektronicznego mają tylko osoby upoważnione.
  • Oferujemy przyjazną pomoc techniczną. Wystarczy sięgnąć po telefon. Opowiemy na pytania, doradzimy i rozwiążemy problemy niemal od ręki. W razie potrzeby przygotujemy indywidualne prezentacje i poradniki.
  • Jesteśmy dostępni przez internet. Nie istnieje konieczność instalowania skomplikowanego oprogramowania. Do użycia dziennika elektronicznego wystarczy komputer z dostępem do internetu.

Dziennik wprowadza też wiele ułatwień w codziennej pracy nauczyciela, m.in. grupowe uzupełnianie listy obecności, możliwość wstawiania ocen w różnych kolorach, a także ocen opisowych, dodawanie wielu ocen na raz.

Aplikacja dziennika pozwala zastąpić tradycyjny papierowy dziennik lekcyjny.

źródło: informacja prasowa