Dziś premiera książki Pawła Cengiela „SEO jako element strategii marketingowej Twojej firmy”

Dodane: 13.10.2020

Mam Startup

Udostępnij:

Chcesz poznać narzędzia potrzebne w pracy każdego pozycjonera? Zaleźć słowa kluczowe, które pozyskają nowych klientów z wyszukiwarki Google? Zoptymalizować swoją witrynę pod kątem wymagań algorytmów Google? Jeśli tak, to koniecznie sięgnij po książkę Pawła Cengiela „SEO jako element strategii marketingowej Twojej firmy”, która właśnie dziś ma swoją premierę.
Handel elektroniczny (e-commerce) z roku na rok rozwija się coraz dynamiczniej – częściej bowiem podejmujemy decyzje zakupowe przy komputerze, tablecie, a nawet ze smartfonem w ręku. Rosnące wymagania klientów sprawiły, że dziś każdy, kto myśli o skutecznym prowadzeniu biznesu, powinien działać na różnych polach i oferować sprzedaż zarówno stacjonarnie, jak i online. Ponadto stale umacniająca się konkurencja w branży e-commerce zmusza do wymyślania coraz to lepszych i sprytniejszych strategii promocyjnych marki – takich, które przyciągną nowych klientów.

Właśnie te kwestie z obszaru e-commerce stanowiły pretekst do napisania tej książki. Podkreśla ona istotę prowadzenia kampanii SEO jako nieodłącznego elementu każdej strategii marketingowej w sieci. Pozwala zrozumieć podstawowe aspekty związane z pozycjonowaniem. Sięgając po nią dowiesz się, w jaki sposób pozyskać ruch z wyszukiwarki na podstawie określonych przez Ciebie słów kluczowych, zwiększających popularność Twojej strony lub sklepu internetowego. W efekcie uzyskasz większą konwersję i osiągniesz cele biznesowe, które wyznaczyłeś swojej firmie lub których musisz dowieść jako pracownik działu związanego z marketingiem internetowym. Ponadto nauczysz się analizować aspekty techniczne istotne przy dostosowywaniu strony lub sklepu internetowego do fraz, pod którymi powinny być widoczne. Wykonasz audyt SEO i w prosty sposób poprawisz znalezione błędy. Poznasz zasadność tworzenia i publikowania wartościowych treści, a także dowiesz się, jak istotne jest prowadzenie bloga internetowego. A wszystko to w konkretnym celu: zwiększenia widoczności Twojego serwisu w wyszukiwarce Google.

 • Poznaj narzędzia potrzebne w pracy każdego pozycjonera
 • Znajdź słowa kluczowe, które pozyskają nowych klientów z wyszukiwarki Google

 • Przeanalizuj swój serwis dzięki audytowi SEO
 • Zoptymalizuj swoją witrynę pod kątem wymagań algorytmów Google
 • Pozyskaj wartościowe linki pozycjonujące do swojego serwisu
 • Opublikuj wartościowy content, który zwiększy widoczność Twojego serwisu w Google
 • Przeanalizuj dane dotyczące Twoich użytkowników
 • Przygotuj raporty z wynikami skuteczności Twoich działań SEO
 • Na koniec poznasz najpopularniejsze narzędzia, które wykorzystuję podczas prowadzenia kampanii SEO dla swoich klientów. Rolą tych rozwiązań jest ułatwienie pracy każdemu pozycjonerowi, który ma za zadanie przeanalizować witrynę pod kątem występowania błędów związanych z treścią i ze słowami kluczowymi, z linkowaniem wewnętrznym i zewnętrznym, z prowadzeniem strategii link building, a także z przygotowywaniem raportów prezentujących wyniki pozycjonowania.

  Paweł Cengiel – CEO założonej w 2015 roku agencji SEO-WWW, która współpracowała z kilkudziesięcioma właścicielami biznesów przy realizacji skutecznych kampanii w wyszukiwarce Google. W ramach działalności w agencji przeprowadza audyty SEO, czyli analizy nakierowane na zoptymalizowanie pozycjonowania, prowadzi kampanie SEO, a także kursy, szkolenia i konsultacje. Jest również właścicielem sklepu SEO oferującego sprzedaż linków pozycjonujących, umożliwiających efektywną realizację kampanii link building i pozyskanie wysokiej jakości linków SEO.

  Paweł Cengiel, SEO jako element strategii marketingowej Twojej firmy

  Premiera: 13/10/2020

  Wydawnictwo: Helion/Onepress

  Stron: 184

  Oprawa: miękka

  MamStartup jest patronatem medialnym książki

  icon-112px-padlock Created with Sketch.

  Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem