E‑hulajnogi TIER zintegrowane w aplikacji Mapy Google

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

E‑hulajnogi TIER zintegrowane w aplikacji Mapy Google

Udostępnij:

Od dzisiaj użytkownicy Map Google mogą odnaleźć i wypożyczyć pojazdy TIER na terenie Krakowa, Gdańska i Warszawy bezpośrednio w aplikacji.

Poza wskazaniem najbliższego dostępnego pojazdu TIER w okolicy, aplikacja powiadamia także o czasie potrzebnym na dojście do pojazdu, zasięgu baterii, szacunkowym koszcie wypożyczenia czy przewidywanym czasie dotarcia na miejsce. Obecnie zintegrowana usługa jest dostępna w 43 największych miastach Europy i systematycznie pojawia się na kolejnych rynkach.

źródło: informacja prasowa TIER

Mikromobilność na wyciągnięcie ręki

Początkowa integracja pojazdów TIER z aplikacją Mapy Google dotyczyła 11 europejskich miast. Obecnie to już 43 miasta. W Polsce trasy Map Google z e-hulajnogami TIER są dostępne na obszarze Warszawy, Krakowa i Trójmiasta (tu: również między Gdańskiem, Gdynią i Sopotem). Współpraca TIER i Map Google dowodzi, że e‑hulajnogi na dobre zadomowiły się w mobilności miejskiej, a zapotrzebowanie na rozwiązania z zakresu mikromobilności wciąż rośnie.

„Dzięki współpracy z Mapami Google e‑hulajnogi TIER stają się komfortowym uzupełnieniem wachlarza opcji przemieszczania się po mieście, szczególnie na krótszych dystansach.” – mówi Mathieu Deloly, Dyrektor Zarządzający TIER w Polsce.