e-podróżnik.pl z rozkładami komunikacji 
zbiorowej Niemiec i Czech

Dodane:

MamStartup logo Mam Startup

Udostępnij:

Aż 400 000 połączeń komunikacji zbiorowej z Niemiec i Czech udostępnia dziś wyszukiwarka e-podróżnik.pl. Dzięki wprowadzeniu do wyników wyszukiwania rozkładów jazdy przewoźników niemieckich i czeskich, e-podróżnik.pl jest jedną z największych internetowych wyszukiwarek połączeń w Europie oferującą

Aż 400 000 połączeń komunikacji zbiorowej z Niemiec i  Czech udostępnia dziś wyszukiwarka e-podróżnik.pl. Dzięki wprowadzeniu do wyników wyszukiwania rozkładów jazdy przewoźników niemieckich i czeskich, e-podróżnik.pl jest jedną z największych internetowych wyszukiwarek połączeń w Europie oferującą blisko 1 milion połączeń.

Wyszukiwarka e-podróżnik.pl ma przyjemność poinformować, iż od dziś będzie prezentowała zarówno polskie, jaki i zagraniczne rozkłady jazdy. W ramach wyszukiwarki zostały udostępnione rozkłady przewoźników niemieckich, zrzeszonych w Związku Komunikacyjnym Berlin–Brandenburgia (VBB) oraz przewoźników transportu zbiorowego z Czech.

Zdjęcie royalty free z Fotolia

e-podróżnik.pl wdrożył do swojego systemu rozkłady jazdy przewoźników należących do Związku Komunikacyjnego Berlin–Brandenburgia (VBB), największego zrzeszenia przewoźników komunikacji zbiorowej w Niemczech. Wyszukiwarka e-podróżnik.pl udostępniła kompletny rozkład jazdy obejmujący wszystkie środki transportu w Berlinie i landzie Brandenburiga: linie autobusowe, kolejowe, tramwajowe, trolejbusowe, S-Bahn i U-Bahn, a także promy. W planach wyszukiwarki jest wprowadzenie już wkrótce, kolejnych rozkładów jazdy przewoźników obsługujących pozostałe części Niemiec.

Wyszukiwarka e-podróżnik.pl wprowadza również rozkłady jazdy czeskich przewoźników kolejowych i autobusowych, realizujących przewozy międzymiastowe. Pasażerowie w wyszukiwarce znajdą połączenia największych operatorów kolejowych np. České Dráhy, Leo Express i RegioJet oraz połączenia operatorów autobusowych tj. Arriva, czy ČSAD. 
e-podróżnik.pl planuje także wprowadzenie rozkładów jazdy czeskiej komunikacji miejskiej, 
w ten sposób w wyszukiwarce znajdzie się pełny rozkład transportu zbiorowego Czech.

Wprowadzenie rozkładów jazdy zagranicznych przewoźników z Niemiec i Czech do wyszukiwarki to kolejny, milowy krok w działalności e-podróżnik.pl. Dzięki wdrożeniu połączeń Związku Komunikacyjnego Berlin–Brandenburgia, a już niedługo innych, znaczących przewoźników niemieckich oraz połączeń największych operatorów z Czech, wypełniamy misję naszej wyszukiwarki, czyli ułatwiamy pasażerom planowanie podróży różnymi środkami transportu zbiorowego, już nie tylko w Polsce, ale i zagranicą – komentuje Andrzej Soroczyński, Prezes Teroplan S.A., do którego należy wyszukiwarka e-podróżnik.pl.

W wyniku wprowadzenia do wyszukiwarki nowych połączeń przewoźników z Niemiec i Czech, e-podróżnik.pl dysponuje bazą 1 miliona połączeń krajowych i zagranicznych. Tym samym 
e–podróżnik.pl jest jedną z największych wyszukiwarek w Europie umożliwiających wygodne zaplanowanie podróży w jednym miejscu.

źródło: informacja prasowa