e-profit: InQbe, z naszej perspektywy - 10 przykazań biznesu

e profit inqbe z naszej perspektywy 10 przykazan biznesu
Udostępnij:
Nie ma recepty doskonałej na udany biznes. Ale są doświadczenia innych… z których należy czerpać i uczyć się jak najwięcej. Niech słowa Benjamina Disraeli: "Nic nie robić i zarabiać dużo pieniędzy" – oto jak młodzieńcy wyobrażają sobie idealną karierę – będzie naszym mottem do rozważań.

autor: Tomasz Szulgo, Dyrektor Inwestycyjny, InQbe Sp. z o.o.

Nie ma recepty doskonałej na udany biznes. Ale są doświadczenia innych… z których należy czerpać i uczyć się jak najwięcej. Niech słowa Benjamina Disraeli: Nic nie robić i zarabiać dużo pieniędzy – oto jak młodzieńcy wyobrażają sobie idealną karierę – będzie naszym mottem do rozważań. Nie jest to przecież sytuacja nierealna, wymaga jedynie dobrego pomysłu na biznes, konsekwentnej pracy oraz trochę szczęścia i… można odpoczywać.

Za nami stary rok wraz z historią przejrzanych i przeanalizowanych projektów od pomysłodawców. Chciałbym w 10 „przykazaniach” podsumować te obszary, którym poświęcono względnie najwięcej czasu i dyskusji. Co powinno zwrócić naszą uwagę, gdy chcemy wystartować z biznesem i go rozwijać?

[czytaj dalej:]