eBeton.pl – ruszyła pierwsza w Polsce platforma sprzedaży betonu online

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

eBeton.pl – ruszyła pierwsza w Polsce platforma sprzedaży betonu online

Udostępnij:

eBeton.pl to pierwszy i jedyny w Polsce serwis umożliwiający zakup najwyższej jakości betonu za pośrednictwem internetu z dostawą pod wskazany adres. Platforma pozwala na sprawne złożenie zamówienia w pięciu prostych krokach. eBeton.pl jest rozwiązaniem dedykowanym inwestorom indywidualnym oraz firmom wykonawczym budującym domy jednorodzinne. Partnerem strategicznym platformy jest Lafarge w Polsce.

Nowa platforma sprzedażowa eBeton.pl to odpowiedź na zmieniające się trendy rynkowe oraz rosnącą, również w branży budowlanej, popularność zakupów online. eBeton.pl pozwala zaplanować dostawę wysokiej jakości betonu w dogodnym terminie i atrakcyjnej cenie. Znacznie upraszcza proces zakupu oraz pozwala na złożenie zamówienia w dowolnym czasie i miejscu, jedynie w kilku prostych krokach. Dodatkowo zapewnia pełną transparentność transakcji i sprawdzoną, stabilną jakość dostarczanego produktu.

Dzięki platformie eBeton.pl klienci indywidualni mają łatwy dostęp do wysokiej jakości betonu produkowanego w sprawdzonych nowoczesnych zakładach. Możliwe jest to dzięki współpracy z renomowanymi producentami materiałów budowlanych, których wysoki standard produkcji poparty jest systemem zarządzania jakością zgodnym z międzynarodową normą ISO 9001. Kupując beton poprzez platformę, klienci mają także zapewnioną opiekę i ochronę posprzedażową.

– Nasza platforma zapewnia podwójne bezpieczeństwo – klient ma gwarancję najwyższej jakości produktu, ponieważ współpracujemy tylko ze sprawdzonymi dostawcami, a dodatkowo zyskuje pewność, że po złożeniu zamówienia nie pojawią się dodatkowe koszty związane z jego realizacją. eBeton.pl to jedyny w Polsce serwis, za pośrednictwem którego można wybrać rodzaj i ilość betonu, termin dostawy, a w kolejnym kroku bezpiecznie zrealizować płatność. Wszystko w kilka minut, bez konieczności wychodzenia z domu – powiedział Andrzej Koton, dyrektor zarządzający w eBeton.pl.

Platforma sprzedażowa eBeton.pl poza najwyższą jakością betonu oferuje również doradztwo w wyborze odpowiedniego produktu. W sekcji na stronie pod tytułem „Betonowe porady” klienci znajdą wszystko, co powinni wiedzieć przed złożeniem zamówienia. – Zauważyliśmy, że kupujący często nie wiedzą, jaki produkt wybrać, dlatego nasza platforma oferuje również kompleksowe doradztwo. Planujemy dalszy rozwój serwisu, aby wybór betonu był jeszcze prostszy, a platforma jak najbardziej przystępna dla naszych klientów – dodaje Andrzej Koton.

Zaufani partnerzy

Strategicznym partnerem platformy jest Lafarge w Polsce – jeden z czołowych producentów betonu w Polsce. – Podjęliśmy współpracę z tą innowacyjną platformą, ponieważ chcemy zapewniać naszym klientom najwyższą jakość rozwiązań oraz aktywnie odpowiadać na ich potrzeby. eBeton.pl to rozwiązanie dla odbiorców, którzy cenią sobie wygodę zakupów przez Internet, dzięki czemu oszczędzają czas, a co za tym idzie pieniądze. Zamówienie za pośrednictwem platformy zapewnia dostawę w wyznaczonym terminie, przejrzystość procesu i pełną kontrolę nad zamówieniem, co przy dostawie betonu na budowę jest niezwykle ważne – powiedział Tomasz Rułka, dyrektor generalny RMX i Budynków, Lafarge w Polsce.

Plany rozwoju

– W przyszłości zakładamy poszerzenie sieci betoniarni, tak żeby móc dostarczać beton do klientów w całej Polsce. Naszym głównym celem na najbliższe lata będzie sukcesywne skracanie czasu dostawy, nawet do 24 godzin. Nie wykluczamy również poszerzenia oferty o inne produkty budowlane oraz usługi związane z dostawą betonu – dodaje Andrzej Koton.