EBnavi wśród 5 najlepszych startupów w programie akceleracji MIT Enterprise Forum Poland

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Udostępnij:

8 stycznia 2019 w Google Campus Warsaw odbył się Demo Day, będący zwieńczeniem V edycji programu akceleracji organizowanego przez MIT Enterprise Forum Poland. Employer Branding Institute, znalazł się wśród 5 najlepszych startupów, które wezmą udział w tygodniowym Bootcampie w Bostonie.

Jak wynika z badań i nowinek branżowych, technologia wkracza do świata HR i employer brandingu wielkimi krokami. Pozwala na zwiększenie innowacyjności i konkurencyjności oraz po prostu ułatwia nam życie. Dlatego Employer Branding Institute, dzięki EBnavi, pomaga markom stać się lepszymi pracodawcami. Od potrzeby rozwoju narzędzia, do konkretnych kroków nie jest daleko. Rozwiązaniem był program akceleracji organizowany przez MIT Enterprise Forum Poland. Po przejściu wymagającego procesu rekrutacyjnego EBnavi znalazło się w gronie 18 startupów, które zakwalifikowały się do 5 edycji programu.

– Ostatnim etapem selekcji był wywiad i prezentacja EBnavi przed komisją złożoną z ekspertów, zarówno członków MITEF Poland, jak i partnerów komercyjnych programu, wraz z sesją Q&A. Aby się zakwalifikować, pomysł musiał być nie tylko innowacyjny technologicznie, ale także obronić się z punktu widzenia jego założeń biznesowych – mówi Martyna Karpiuk, CMO EBnavi.com.

Olbrzymia dawka wiedzy i kontaktów biznesowych.

Cel programu MIT Enterprise Forum Poland to rozwój młodych innowacyjnych firm technologicznych poprzez połączenie ich potencjału z wiedzą i doświadczeniem wiodących polskich oraz międzynarodowych przedsiębiorstw.

Podczas trzymiesięcznego okresu szkoleń, warsztatów oraz sesji networkingowych, uczestnicy zdobywali nowe doświadczenia i wiedzę. Udział w programie umożliwia kontakty z najlepszymi specjalistami z Polski i zagranicy, mentorami, inwestorami oraz partnerami korporacyjnymi. Jest to szansa, aby poznać zarówno doświadczonych przedsiębiorców, jak i grono inspirujących młodych ludzi, którzy są twórcami nowej sceny przedsiębiorczości w Polsce i na świecie. To również olbrzymia dawka wiedzy oraz kontaktów biznesowych, która pomogła w codziennym rozwoju EBnavi.

Kierunek Boston!

8 stycznia 2019 w Google Campus Warsaw odbył się Demo Day do którego zakwalifikowało się 12 firm. Uczestnicy mieli szansę zaprezentować swoje technologie w formie 3 minutowego pitchu przed przedstawicielami korporacji, dużych przedsiębiorstw i funduszy inwestycyjnych. Nagrodą dla 5 najlepszych startupów był udział w tygodniowym Bootcampie w Bostonie. Wśród wyróżnionych znalazło się między innymi EBnavi, narzędzie Employer Branding Institute.

Merytoryka i praktyczne umiejętności, a przy tym dobra zabawa!

MIT Enterprise Forum Poland to jeden z największych i najlepiej ocenianych programów akceleracji w Polsce. Tematyka szkoleń jest oparta na metodologii akceleracji opracowanej przez Massachusetts Institute of Technology. Ma to na celu przyspieszenie komercjalizacji startupowych pomysłów. Dużą wartością są również mentorzy zagraniczni, od których można czerpać doświadczenie i cenne wskazówki. Cieszymy się, że EBnavi znalazło się wśród w tak zacnym gronie!