Ecogadget.pl - Energia pod ręką!

ecogadgetpl energia pod reka
Udostępnij:
Ecogadget.pl to społeczno - handlowa inicjatywa, która ma na celu promowanie idei Eco-Life i dystrybucję produktów, które ten sposób życia umożliwiają, a zatem: ładowarek solarnych do telefonów, zegarów zasilanych wodą, latarek LED na korbkę i wielu innych praktycznych wynalazków!

Ecogadget.pl to społeczno - handlowa inicjatywa, która ma na celu promowanie idei Eco-Life i dystrybucję produktów, które ten sposób życia umożliwiają, a zatem: ładowarek solarnych do telefonów, zegarów zasilanych wodą, latarek LED na korbkę i wielu innych praktycznych wynalazków!

Jesteśmy młodą grupą pasjonatów energii odnawialnej dla każdego. Pragniemy uświadamiać ludzi o tym, jak wiele jest życiowych czynności, w których można wykorzystywać zieloną energię. Nasza oferta obejmuje wiele praktycznych narzędzi, dzięki którym ideę eco-life możemy realizować dosłownie wszędzie! Kluczowa jest przy tym dystrybucja genialnych urządzeń, dzięki którym każdy może zawsze posiadać przy sobie źródło światła i energii - mówią twórcy Ecogadget.pl.

źródło: informacja prasowa