EdTech i nowe technologie w branży edukacji [raport]

Dodane: 15.06.2021

Informacja prasowa

Udostępnij:

2020 rok był rekordowy, jeśli chodzi o inwestycje w technologie edukacyjne w Europie – ich poziom, według raportu Brighteye Ventures, osiągnął $41 mld. To oznacza 10-krotny wzrost względem roku 2014. A jak się ma sytuacja branży w Polsce?
Temu tematowi przyjrzała się agencja strategiczna Project: People w raporcie „EdTech i nowe technologie w branży edukacji. Krajobraz branży, trendy, historie sukcesu”, który można bezpłatnie pobrać od 8 czerwca.

9 ekspertów z branży edukacji i Edtech

W raporcie dostępne są wywiady z przedstawicielami branży takimi jak: Krzysztof Kempiński z Porozmawiajmy o IT, Dominik Olszewski z Teamsharq i Codementors, Łukasz Jaruzal z Wisdy, Kacper Łukawski z AI Embassy, Patryk Topoliński z Językowej Siłki, Bartłomiej Postek z Funmedia i Lerni, Wojciech Krawiec z Skill Dynamics, Radosław Kulesza z Gigantów Oprogramowania, Bartłomiej Rycharski z CourseMakers.

Przedsiębiorcy odpowiadali na pytania o rozwijane produkty, lekcje wyniesione z roku pandemii, wyzwania związane z tworzeniem cyfrowych produktów edukacyjnych oraz kierunki rozwoju prognozowane na najbliższe miesiące.

Modele biznesowe, marketingowe best practises i trendy

Raport został uzupełniony też o obszerną analizę modeli biznesowych i praktyk marketingowych liderów w branży takich jak Brainly, EduWeb, devstyle, Coders Lab oraz Librus.

MamStartup jest patronem medialnym raportu.

 

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem