EduCamp School Wrocław 2012

Dodane: 30.01.2012

Łukasz Tokarski Łukasz Tokarski

EduCamp School Wrocław 2012

Udostępnij:

Mam przyjemność zaprosić Państwa na kolejną edycję konferencji EduCamp. Spotkamy się w gronie pasjonatów zainteresowanych edukacją, nowymi mediami i technologiami.

Mam przyjemność zaprosić Państwa na kolejną edycję konferencji EduCamp. Spotkamy się w gronie pasjonatów zainteresowanych edukacją, nowymi mediami i technologiami. Stojąc mocno na gruncie edukacji, technologii i Internetu wypatrujemy wzajemnych pól współpracy, inspiracji, motywacji i podejmowania skutecznych działań. Tym razem chcemy skupić się na edukacji szkolnej. W tym celu postanowiliśmy wybrać się do Wrocławia. Wspólnie dążymy do tego, by wybierać z nich to, co najlepsze, i wdrażać do praktyki edukacyjnej.

Celem konferencji jest dostarczenie unikalnych, wartościowych i świeżych informacji, dotyczących edukacji szkolnej. Pośrednim celem jest także wskazanie obowiązujących tendencji, a także przegląd i porównanie różnych działań związanych z nowoczesnym kształceniem.

Organizując konferencję EduCamp School dążymy do jak najpełniejszego spojrzenia na nowoczesną edukację:

 • wnikliwie obserwujemy stan obecny,
 • zastanawiamy się, czego uczy nas przeszłość,
 • bazując na rzetelnej wiedzy,świeżości myślenia i wymianie doświadczeń – rozważamy, jak nasze obecne działania mogą wpływać na przyszłość.
 • Podczas wrocławskiej edycji konferencji EduCamp skupimy się na szkole i tym, co można zrobić w niej lepszego. Postaramy się określić wyzwania współczesnej szkoły i znaleźć skuteczne sposoby na edukację w dobie internetu.

  Konferencja jest idealnym miejscem do zapoznania się z obowiązującymi trendami, realizowanymi projektami i wykorzystywanymi narzędziami. Nieformalna, swobodna i przyjazna atmosfera sprzyja wymianie doświadczeń i kontaktów, które służą ciągłemu rozwojowi, a także w wielu wypadkach – zmianom postrzegania środowiska edukacyjnego.

  W EduCampie wezmą udział eksperci z dziedzin związanych z oświatą, szkolnictwem, technologiami edukacyjnymi, nowymi mediami i Internetem. Uczestnicy będą dyskutować o pomysłach i rozwiązaniach korzystnych dla szeroko rozumianej edukacji, o możliwościach współpracy branży internetowej ze szkoleniową, o technologiach, start-upach, filozofii e-learningu i nowych trendach z nią związanych. Główny nacisk będzie jednak położony na nowoczesne realizowanie edukacji szkolnej.

  Termin: 23.02.2012 WrocławMiejsce: Aula Kolegium Języków Obcych przy Uniwersytecie Wrocławskim.

  Udział w konferencji jest darmowy, wymaga jedynie rejestracji na stronie http://wroclaw.educamp.pl gdzie w ciągu kolejnych dni będą ukazywały się informacje na temat prelegentów, programu i dodatkowych atrakcji.

  Serdecznie zapraszam

  Piotr PESZKO

  icon-112px-padlock Created with Sketch.

  Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem