Eduso.pl – zmieniamy się na lepsze

Dodane:

Adam Łopusiewicz Adam Łopusiewicz

Udostępnij:

Eduso.pl jest serwisem do nauki angielskich słówek. Do działania naszego projektu używamy systemu powiadomień z przeglądarki Google Chrome. Dzięki powiadomieniom słówka są wyświetlane na każdej przeglądanej stronie.

Eduso.pl jest serwisem do nauki angielskich słówek. Do działania naszego projektu używamy systemu powiadomień z przeglądarki Google Chrome. Dzięki powiadomieniom słówka są wyświetlane na każdej przeglądanej stronie. Dzięki czemu wszyscy użytkownicy eduso.pl mogą łączyć przyjemne z pożyteczny, rozrywkę z nauką.

Rozpoczęcie nauki z eduso.pl wiążę się z założeniem konta na stronie, wybraniu listy słówek, oraz instalacji rozszerzenia dla przeglądarki Google Chrome.

Rozszerzenie rozpoczyna proces wyświetlania listy słówek automatycznie po uruchomieniu przeglądarki. Jest to jedna z najważniejszych zmian wprowadzony w nowej wersji serwisu. Drugą istotną zmianą jest sposób wyświetlania słówek. W poprzedniej wersji słówka były wyświetlane, co trzydzieści sekund. Teraz dane słówko wyświetlane jest dopóki użytkownik nie wyłączy okna powiadomienia. Po wyłączenia okna użytkownikowi zostaje wyświetlone następny wyraz z listy.

Skupiliśmy się na nauce jednego języka, dlatego lista standardowa składa się tylko z angielskich słówek. Jednakże nic nie stoi na przeszkodzie, aby użytkownik dodał własne listy ze słówkami z innego języka.

W przyszłości chcemy rozbudować serwis, dodać słówka z innych języków. Wdrążyć system testów, umożliwić użytkownik ustawienie kolejności wyświetlania słówek.

W obecnej chwili nauka z eduso.pl możliwa jest tylko z przeglądarką Google Chrome. Nie wszystko jest dopracowane. Chcieliśmy rozpocząć działalność nowego serwisu jak najszybciej i zmieniać się pod wpływem sugestii użytkowników.

źródło: informacja prasowa