Eksperci Banku BGŻ BNP Paribas zapraszają do współpracy firmy, które specjalizują się w dostarczaniu rozwiązania UX dla produktów cyfrowych

Dodane: 06.02.2019

Informacja prasowa

Udostępnij:

Bank BGŻ BNP Paribas szuka partnerów, którzy mogą dostarczyć najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych, tym razem z zakresu projektowania UX dla produktów cyfrowych.

– Szukamy firm, które będą w stanie wesprzeć nas w projektowaniu – od badań z użytkownikami przez tworzenie makiet, kończąc na tworzeniu kodu dla front-endu. Testujemy nowe formy współpracy z dostawcami. Chcemy odejść od wysyłania wymagań i odbierania gotowego produktu oraz od prostych umów outsourcingowych. Planujemy zaangażować w nasze prace firmy, które mają pomysł na to, jak elastycznie wspierać nas w rozwoju produktów – mówi Jakub Danecki, Koordynator Zespołu Badań i Projektowania w Banku BGŻ BNP Paribas

Firmy, które są zainteresowane wzięciem udziału w tym wydarzeniu, powinny zapewnić zespół w którym pracują przynajmniej dwie osoby z minimum trzyletnim doświadczeniem i udokumentowanymi wdrożeniami w każdej ze wskazanych kategorii. Swoje zgłoszenia należy przesłać do 8 lutego br. na adres: [email protected] wraz z krótkim portfolio.

Z wybranymi firmami przedstawiciele Banku spotkają się w Warszawie już 14-go lutego, na ul. Grzybowskiej 78.

Każda z firm wybranych do udziału w Office Hours, będzie miała 45 minut na zaprezentowanie się. Wybrane firmy przejdą do etapu warsztatów, po których złożą swoje oferty dla Zespołu Badań i Projektowania Banku BGŻ BNP Paribas.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem