Eksperci opowiedzą o skutecznej automatyzacji przychodów - piąte spotkanie pod szyldem WETS

eksperci opowiedza o skutecznej automatyzacji przychodow piate spotkanie pod szyldem wets
Udostępnij:
18 września, o godzinie 17.30 w przestrzeni Business Link Astoria odbędzie się piąte spotkanie pod szyldem WETS – Warsaw Ecommerce Tech Sessions. Cykl świętować będzie swoje pierwsze urodziny. Wstęp jest bezpłatny, właśnie ruszyły zapisy.

Tym razem, tematem wydarzenia będzie automatyzacja kluczowych obszarów związanych z generowaniem przychodu. Prelegenci - innowatorzy i eksperci branży e-commerce - omówią różne aspekty automatyzacji – od marketingu, przez proces sprzedażowy, w tym płatności i fakturowanie, aż po wsparcie klienta oraz obsługę posprzedażową.  

Na scenie wystąpią:

  • Michał Jędraszak, CEO firmy Straal, dostawcy rozwiązań płatniczych, optymalizacyjnych i ochronnych dla biznesów z obszaru gospodarki cyfrowej,
  • Barbara Rutkowska-Szczygieł, Head Of Marketing w firmie Vet Planet, wraz z Marcinem Szychowskim pełniącym funkcję eCommerce Strategist oraz Adamem Ziółkowskim, na stanowisku Senior Analytics & Performance Marketing Specialist w Tribe47 - firmie specjalizującej się w budowaniu skutecznych strategii cyfrowych, 
  • Szymon Pruszyński, Customer Success Expert w Yieldbird oraz Paweł Wal, Tech Architect reprezentujący software house Codest.

Wiedza i networking idą w parze

Warsaw Ecommerce Tech Sessions to wspólna inicjatywa Straal i Business Link. Bezpłatne meetupy organizowane są co kwartał z myślą o biznesowych decydentach, ekspertach z branży e-commerce, twórcach produktów cyfrowych oraz społeczności startupowej. Każde wydarzenie z serii składa się z dwóch części: merytorycznej oraz networkingowej. Dzięki temu, uczestnicy mogą nie tylko wysłuchać ciekawych prelekcji i wziąć udział w merytorycznej dyskusji, ale również nawiązać nowe kontakty i porozmawiać o handlu online w przyjaznej, nieformalnej atmosferze. 

Dotychczas, na scenie WETS gościli przedstawiciele m.in. Microsoft, Bolt, FlixBus, booksy, e-point, blinkee.city, Nethone czy FRU.PL. 

WETS – Warsaw Ecommerce Tech Sessions Vol. 5

“Beyond seamless. The essentials of effective revenue automation.”

18 września 2019 r., godz. 17.30

Business Link Astoria (ul. Przeskok 2, Warszawa)

Wstęp bezpłatny, wymagana rejestracja na platformie Eventbrite