Empik Premium. Empik chce być jak Amazon

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Empik Premium. Empik chce być jak Amazon

Udostępnij:

Empik Premium to nowa usługa subskrypcyjna, w której otrzymujesz pakiet korzyści online i offline w zamian za comiesięczną opłatę. W skład wchodzą zniżki, darmowa wysyłka oraz treści online.

Empik Premium to nowa usługa abonamentowa, dzięki której otrzymujesz pakiet różnego rodzaju korzyści w ramach comiesięcznej opłaty. Można je podzielić na trzy kategorie, a pierwszą z nich jest zniżka w wysokości 15% na większość kategorii produktów sprzedawanych w Empiku, a więc książki, filmy czy muzykę. Wykluczenia dotyczą niektórych rodzajów towarów, jak prasa czy elektronika. Nie zabraknie też ofert specjalnych, bo na empik.com będzie można znaleźć produkty przecenione o 20% tylko dla członków programu. Będą pojawiać się również produkty, gdzie zniżka wyniesie powyżej 20%, a co dwa tygodnie oferowane będą hity cenowe, gdzie cena spadnie o 30-50%.

Drugą z korzyści jest darmowa dostawa na sprzedawane przez Empik produkty – są one oznaczone odpowiednią ikonką. Warunkiem jest też płatność online i wartość zamówienia przekraczająca 40 złotych. Bez przeszkód wybierzemy więc kuriera, ale nie skorzystamy z przesyłki za granicę.

Trzecią kategorię korzyści dla subskrybentów Empik Premium jest „pakiet kulturalny”. Tutaj lista dodatkowych atrakcji dla członków programu jest naprawdę obszerna, bo wszystko zaczyna się od wewnętrznej oferty, czyli Empik foto, gdzie na start otrzymamy zestaw odbitek premium do wykorzystania przez 2 miesiące od uruchomienia subskrypcji. Dodatkowo, a może przede wszystkim, w trakcie trwania subskrypcji aktywna jest 20% zniżka na cały asortyment Empik foto, dzięki czemu wywołamy swoje zdjęcia przez internet na komputerze lub w aplikacji na smartfonie.

Ceny Empik Premium

Empik skorzysta z istniejącego już programu Mój Empik, w którym wydawane są karty, które można mieć w aplikacji mobilnej. Taki zestaw wyceniono na 9,99 zł miesięcznie.

Jeśli wybierzemy dłuższe zobowiązanie niż to comiesięczne, to przy opcji na pół roku zapłacimy 49,99 zł (to 8,33 zł miesięcznie), a na rok 79,99 zł (wtedy jeden miesiąc kosztuje zaledwie 6,67 zł).

Do programu Empik Premium można dołączyć online jak i offline w salonie. W zależności od miejsca dostępne są różne pakiety, na przykład miesięczny (9,99 zł) jest oferowany tylko w Internecie i przy płatności kartą.