Emplocity zamierza wkrótce wystartować z ofertą na CrowdConnect

Dodane: 01.06.2021

Informacja prasowa

Udostępnij:

Emplocity, spółka zajmująca się zastosowaniem rozwiązań z zakresu sztucznej inteligencji i automatyzacji w biznesie, zamierza zebrać środki na rozwój od inwestorów poprzez platformę CrowdConnect. W tym celu spółka nawiązała współpracę z się Domem Maklerskim INC SA. Wartość emisji i warunki rudny finansowania będą dostępne w dniu startu oferty.
Emplocity tworzy rozwiązania wspierające prowadzenie biznesu, oparte na sztucznej inteligencji. Spółka w swoich rozwiązaniach wykorzystuje metody głębokiego uczenia maszynowego oraz przetwarzania języka naturalnego. Opracowane przez Emplocity algorytmy automatyzują procesy biznesowe w firmach.

– Nasze rozwiązania plasują nas w światowej czołówce, jeśli chodzi o ich zaawansowanie oraz szerokie spektrum zastosowania w biznesie. Chcemy zdynamizować rozwój Emplocity, dlatego planujemy pozyskać kapitał, by przyśpieszyć nasze strategiczne projekty. Pozytywne przyjęcie rumuńskiego UiPath na nowojorskiej giełdzie w kwietniu br. i wycena w wysokości 30 mld dolarów, wskazuje, iż nasz segment jest bardzo doceniany przez inwestorów. Chcemy, aby Emplocity w przyszłości miało szansę iść drogą wyznaczoną przez ten rumuński startup – mówi CEO i znaczący akcjonariusz Emplocity, Krzysztof Sobczak.

Emplocity opracowało platformę z wykorzystaniem autorskich rozwiązań sztucznej inteligencji (AI) i uczenia maszynowego (ML), która pozwala dostarczać rozwiązania domenowe odpowiadające na konkretne potrzeby i wyzwania klientów. Rozwiązanie łączy funkcjonalność Wirtualnego Asystenta, który wchodzi w interakcję i udziela odpowiedzi w sposób naturalny, przypominający interakcję z drugim człowiekiem oraz funkcjonalności platformy do automatyzacji procesów i wymiany wiedzy, która wykonuje określone działania w trybie 24/7, bez angażowania lub z minimalnym zaangażowaniem ludzkiego operatora.

Rozwiązanie opiera się na prostym i uniwersalnym interfejsie użytkownika w formie: dedykowanej aplikacji webowej (widget, landingpage, SPA), dedykowanej aplikacji mobilnej (iOS, Android) Facebook Messenger, MS Teams, WhatsApp, Slacki inne (np. Telegram). Dodatkowo w ramach platformy Emplocity oferuje panele administracyjne, dashboardy raportowe, aplikację mobilną i web.

Wśród gotowych produktów opartych na platformie Emplocity są już m.in. EMPLOBOT- chatbot automatyzujący proces rekrutacji i komunikacji z kandydatami, INTRABOT – chatbot automatyzujący komunikację wewnętrzną w firmach w wybranych obszarach (HR, Administracja, Sprzedaż, Kadry i płace, Helpdesk IT), Q&A BOT – chatbot automatyzujący komunikację z klientami i potencjalnymi klientami (w obszarze produktowym, wymiany wiedzy i obsługi klienta).

Platforma Emplocity może być z powodzeniem wykorzystana do budowy innych botów domenowych automatyzujących wybrane procesy – wszędzie tam, gdzie kluczowe jest rozumienie naturalnego języka użytkowników, rozpoznawania ich intencji, udzielanie im natychmiastowych odpowiedzi 24/7, rekomendowanie określonych elementów, a także wykonywanie zleconych przez nich akcji. Spółka obecnie jest w trakcie realizacji projektów bota prawniczego i terapeutycznego

Spółka obecnie znajduje się na końcowym etapie przekształcenia formy prawnej w spółkę akcyjną. Po zakończeniu tego procesu rozpocznie się ostatni etap przygotowań do przeprowadzenia oferty na platformie CrowdConnect. Intencją Spółki jest by oferta odbyła się na początku III kwartału 2021 r.

 

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem