Enkids zwycięzcą piątej edycji programu akceleracyjnego ReaktorX

Dodane: 15.07.2019

Informacja prasowa

Udostępnij:

Dwustu inwestorów, aniołów biznesu, przedstawiciele korporacji i liderzy znanych polskich startupów przybyli do przestrzeni Google for Startups. Poznając twórców projektów akcelerowanych, wyłoniili zwycięzcę. 
Podczas demo night każdy startup miał trzy minuty na prezentację i dwie na odpowiedzi na pytania jury. Enkids wygralili piątą edycję programu akceleracyjnego ReaktorX.

Umysły małych dzieci są najbardziej chłonne na naukę języków. Jednocześnie nie ma na rynku oferty, która odpowiadałaby na ich potrzeby edukacyjne  informuje startup. Dlatego Alicja Szałas chce stworzyć platformę, która łączy uczniów i native speakerów z całego świata.

Enkids to innowacyjna platforma nauki języka angielskiego dla dzieci online. Wszystkie zajęcia przygotowane są z myślą o dzieciach, w pełni bezpieczne i pod kontrolą rodzica. Prowadzą je wyłącznie certyfikowani native speakerzy, a lekcje rozliczamy elastycznie – bez kredytów, umów i zobowiązań. Startup kończy rundę finansowania w wysokości 1.2 mln pln. Ponad połowa środków jest już zebrana, jednak jest miejsce dla jednego lub dwóch kolejnych inwestorów.

 

Zdjęcie główne artykułu: Marcin Selerski

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem