ePlaneo - mobilne zarządzanie produkcją

eplaneo mobilne zarzadzanie produkcja
Udostępnij:
Twórcy ePlaneo, czyli innowacyjnej platformy pozwalającej na zarządzanie procesem produkcyjnym online, nie spoczywają na laurach. Po sukcesach pierwszych wdrożeń przyszedł czas na kolejną funkcjonalność - aplikację mobilną, która pozwala na nadzorowanie produkcji niemal z dowolnego miejsca na świeci

ePlaneo w przeciwieństwie do innych systemów do zarządzania produkcją działa „w chmurze”, dając użytkownikom dostęp do informacji z każdego komputera podłączonego do internetu.

Teraz twórcy platformy poszli jednak jeszcze o krok dalej. Efektem ich prac jest nowa aplikacja mobilna, pozwalająca na kontrolę procesu produkcyjnego na telefonie czy tablecie.

- Narzędzie to dedykowane przede wszystkim jest dla osób zarządzających firmą. Dzięki niemu zyskują oni wgląd w najważniejsze sprawy zakładu – plany produkcyjne, terminy realizacji zleceń czy aktualne i przyszłe procesy zachodzące w przedsiębiorstwie - wyjaśnia Marek Wasiuk, twórca ePlaneo.

W aplikacji znalazło się kilka niezbędnych funkcjonalności. Wśród nich jest chociażby wyszukiwarka zleceń, pozwalająca błyskawicznie odnaleźć wszystkie zadania – zarówno te zaplanowane, wykonywane, jak i zakończone.

Dzięki temu jeden rzut oka wystarczy, by np. określić, jakie produkty w danym dniu muszą zostać wyprodukowane, ile powinno ich być, do kogo ostatecznie trafią i jaka będzie wartość całej transakcji.

Nie mniej istotny jest podgląd zapotrzebowania, pozwalający na błyskawiczne określenie stanów magazynowych, co w istotny sposób przekłada się na wyższą efektywność wykorzystywania zapasów, niższe koszty oraz skrócenie czasu produkcji.

- Z aplikacji mogą korzystać jednak nie tylko właściciele i osoby zarządzające firmą. Narzędzie to sprawdzi się także w pracy przedstawicieli handlowych, usprawniając obsługę klienta - mówi pomysłodawca ePlaneo i dodaje, że dostępna „od ręki” lista maszyn pozwala bowiem na szybkie sprawdzenie godzin ich pracy oraz przyszłych wolnych terminów, dzięki czemu możliwe jest dokładne określenie terminu realizacji kolejnego zlecenia.

fot. pixabay.com