ePlaneo – mobilne zarządzanie produkcją

Dodane: 09.10.2015

Informacja prasowa

Udostępnij:

Twórcy ePlaneo, czyli innowacyjnej platformy pozwalającej na zarządzanie procesem produkcyjnym online, nie spoczywają na laurach. Po sukcesach pierwszych wdrożeń przyszedł czas na kolejną funkcjonalność – aplikację mobilną, która pozwala na nadzorowanie produkcji niemal z dowolnego miejsca na świeci

ePlaneo w przeciwieństwie do innych systemów do zarządzania produkcją działa „w chmurze”, dając użytkownikom dostęp do informacji z każdego komputera podłączonego do internetu.

Teraz twórcy platformy poszli jednak jeszcze o krok dalej. Efektem ich prac jest nowa aplikacja mobilna, pozwalająca na kontrolę procesu produkcyjnego na telefonie czy tablecie.

Narzędzie to dedykowane przede wszystkim jest dla osób zarządzających firmą. Dzięki niemu zyskują oni wgląd w najważniejsze sprawy zakładu – plany produkcyjne, terminy realizacji zleceń czy aktualne i przyszłe procesy zachodzące w przedsiębiorstwie – wyjaśnia Marek Wasiuk, twórca ePlaneo.

W aplikacji znalazło się kilka niezbędnych funkcjonalności. Wśród nich jest chociażby wyszukiwarka zleceń, pozwalająca błyskawicznie odnaleźć wszystkie zadania – zarówno te zaplanowane, wykonywane, jak i zakończone.

Dzięki temu jeden rzut oka wystarczy, by np. określić, jakie produkty w danym dniu muszą zostać wyprodukowane, ile powinno ich być, do kogo ostatecznie trafią i jaka będzie wartość całej transakcji.

Nie mniej istotny jest podgląd zapotrzebowania, pozwalający na błyskawiczne określenie stanów magazynowych, co w istotny sposób przekłada się na wyższą efektywność wykorzystywania zapasów, niższe koszty oraz skrócenie czasu produkcji.

Z aplikacji mogą korzystać jednak nie tylko właściciele i osoby zarządzające firmą. Narzędzie to sprawdzi się także w pracy przedstawicieli handlowych, usprawniając obsługę klienta – mówi pomysłodawca ePlaneo i dodaje, że dostępna „od ręki” lista maszyn pozwala bowiem na szybkie sprawdzenie godzin ich pracy oraz przyszłych wolnych terminów, dzięki czemu możliwe jest dokładne określenie terminu realizacji kolejnego zlecenia.

fot. pixabay.com

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem