ESG – narzędzia wspierające realizację strategii. Zapraszamy na Fireside chat

Dodane:

MamStartup logo Mam Startup

EY

Udostępnij:

18 kwietnia o godzinie 11:00 odbędzie się webinar z cyklu Fireside chat. W trakcie online’owego spotkania prowadzący i goście – przedstawiciele Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, Plan Be Eco, DekoEko, Zonifero oraz EY Polska – porozmawiają o narzędziach wspierających realizację strategii ESG.

Tematem zbliżającego się webinaru jest Jak współpracować ze startupami? ESG – narzędzia wspierające realizację strategii. Organizatorami wydarzenia są EY Polska i Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie.

W Fireside chat wezmą udział:

  • Karolina Studniarek – Senior ESG Managerka, Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie.
  • Dominika Sudomir – Managerka w Zespole Business Consulting, EY Polska
  • Agnieszka Maciejowska – współzałożycielka i CEO Plan Be Eco
  • Agata Frankiewicz – założycielka i CEO DekoEko
  • Paweł Prociów – Chief Product Officer, Zonifero

Webinar potrwa ok. 45 minut. Po nim nastąpi sesja Q&A, w trakcie której uczestnicy będą mogli zadawać pytania gościom. Dyskusję moderować będzie Magdalena Klimek, Startup Relationship Manager, EY Polska.

Czas i miejsce

🗓️ Kiedy? Wtorek, 18.04.2023.

⏰ O której? Godz. 11.00.

📍 Gdzie? Online.

Zapraszamy do udziału w webinarze.

Link do rejestracji dostępny jest tutaj.

 

Uczestnicy:

Karolina Studniarek – ekspertka z kilkunastoletnim doświadczeniem w instytucjach rynku kapitałowego – jednostkach bankowych, maklerskich oraz Komisji Nadzoru Finansowego. Koordynuje prace w zakresie wdrażania strategii ESG GK GPW 2025 oraz przygotowania corocznego raportowania pozafinansowego w Grupie Kapitałowej GPW.

Dominika Sudomir – posiada wieloletnie doświadczenie w projektach związanych z transformacją biznesową przedsiębiorstw, w tym zieloną transformacją. W EY realizuje projekty doradcze dla przedsiębiorstw z sektora gazowego, energetycznego i przemysłu w zakresie wdrażania programów ESG i ochrony środowiska.

Agnieszka Maciejowska – ekspertka z kilkunastoletnim doświadczeniem w budowaniu i skalowaniu biznesów technologicznych. Współzałożycielka platformy Evenea.pl i Najbardziej Wpływowa Kobieta w Startupach w 2016 roku. Jurorka konkursów startupowych, wykładowczyni i mentorka.

Agata Frankiewicz – ekspertka ds. gospodarki cyrkularnej, upcyklingu i budowania zrównoważonych marek. Finalistka Business Women of the Year 2019 oraz jedna z 50 Najbardziej Kreatywnych w Biznesie 2020. W 2018 roku uznana przez Wysokie Obcasy za jedną 50 śmiałych kobiet 2018 roku zmieniających świat na lepsze”.

Paweł Prociów – specjalizuje się w szeroko pojętym Internecie Rzeczy (IoT), Aplikacjach mobilnych i Sztucznej Inteligencji. W swojej karierze zawodowej pracował dla takich firm jak Qualcomm, Huawei i Gemalto. Posiada tytuł doktora otrzymany od Uniwersytetu w Nottingham za badania nad zastosowaniem nowoczesnych technologii w psychiatrii i psychologii.