eTravel przejął Fly Away Travel

etravel przejal fly away travel
Udostępnij:
eTravel kupuje od Picenardi Holdings Limited 100% udziałów Fly Away Travel. Wartość transakcji wyniosła ponad 13 mln złotych.

Na zdjęciu: Andrzej Wierzba, prezes i twórca eTravel | fot. materiały prasowe 

Funkcjonująca od 1990 r. Fly Away Travel jest spółką z branży turystycznej, działającą głównie w obszarze sprzedaży biletów lotniczych i rezerwacji hotelowych. Fly Away w 2015 r. osiągnęła wartość sprzedanych usług w wysokości ponad 170 mln zł. Skonsolidowane przychody grupy eTravel powinny zatem przekroczyć już 500 mln zł. Obie spółki zatrudniają ponad 300 osób – zarówno do obsługi klientów on-line, jak również w kilkunastu lokalizacjach w całej Polsce.    

Przejęcie przez eTravel spółki Fly Away Travel – jednego z najstarszych i najlepiej rozpoznawalnych biur turystycznych działających w branży obsługi podróży służbowych w Polsce, to kolejny krok Andrzeja Wierzby, twórcy i szefa eTravel, w kierunku stworzenia najsilniejszego i najefektywniejszego podmiotu w branży BTM w Polsce.

Tempo i kierunki ekspansji polskich przedsiębiorców sprzyjają rozwojowi segmentu BTM. Również aktualna sytuacja geopolityczna na świecie wpływa na wzrost atrakcyjności Polski jako miejsca robienia interesów oraz celu podróży.  

eTravel, wzorem innych polskich firm, planuje skutecznie wcielać w życie ideę patriotyzmu gospodarczego, dostarczając swoim klientom usługi na najwyższym możliwym poziomie jakości.

- Naszym celem nie jest wzrost dla samego wzrostu. Budując najsilniejszego w Polsce gracza w segmencie zarządzania optymalizacją podróży służbowych zmierzamy do zaoferowania jeszcze lepszego serwisu dla naszych klientów. Jakość i kompleksowość oferty stawiamy na miejscu pierwszym. Będziemy kontynuować zarówno rozwój organiczny jak i proces konsolidacji rynku. Polskie podmioty mogą i powinny uzyskiwać w Polsce najsilniejsze pozycje w swoich branżach – mówi Andrzej Wierzba, prezes i twórca eTravel.