Everli pozyskało 22 mln euro

Dodane:

MamStartup logo Mam Startup

Everli pozyskało 22 mln euro

Udostępnij:

Everli pozyskało 22 mln euro. Pozyskane środki pomogą firmie przyspieszyć realizację planów dotyczących międzynarodowej ekspansji.
– Everli dokonuje szybkich postępów w rozwijaniu międzynarodowych partnerstw ze sprzedawcami detalicznymi. Do dzisiaj Everli zrealizowało zamówienia na ponad 4 miliony dostaw w 135 miastach we Włoszech, Francji, Polsce i Czechach, współpracując z takimi detalistami jak Lidl, Carrefour, Conad, Coop i Kaufland. W Polsce Everli ma już trwałą pozycję, której potwierdzeniem będą  nowe umowy z kolejnymi sieciami detalicznymi działającymi w Polsce – mówi Anna Podkowińska – Tretyn, dyrektor Everli Polska

Na polskim rynku Everli działa już w 47 miastach, a decyzje podjęte na początku roku, pozwoliły marce zbudować obecność także w tych miejscowościach, które liczą  do 100 tys. mieszkańców.

– Niewiele sektorów ewoluowało w ostatnich latach tak szybko, jak handel online artykułami spożywczymi. Od jakiegoś czasu z zainteresowaniem śledzimy postępy Everli i dlatego dzisiaj wspieramy je w kolejnej fazie jej międzynarodowej ekspansji – mówi Fabio Pirovano, partner funduszu United Ventures.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem