Evernote już po polsku!

evernote juz po polsku
Udostępnij:
Evernote, czyli aplikacja, która pomaga użytkownikom z całego świata zapamiętać każdą informację, od dziś oferuje podstawową i biznesową usługę po polsku, na wszystkich platformach: Windows, Mac, iOS, Android, Windows Phone, Blackberry i WebOS.

Evernote, czyli aplikacja, która pomaga użytkownikom z całego świata zapamiętać każdą informację, od dziś oferuje podstawową i biznesową usługę po polsku, na wszystkich platformach: Windows, Mac, iOS, Android, Windows Phone, Blackberry i WebOS.


Dzięki rozwiązaniu Evernote Business firmy mogą skutecznie wykorzystywać skumulowaną wiedzę i potencjał każdego pracownika. Najnowsza wersja produktu będzie teraz dostępna dla stale rosnącej liczby polskojęzycznych użytkowników Evernote. Będą mogli z niej korzystać na wszystkich urządzeniach mobilnych i stacjonarnych.

Bardzo się cieszymy, że możemy udostępnić Evernote Business po polsku – komentuje Dmitry Stavisky, Vice President of International Operations w Evernote. – Obecnie wśród naszych klientów znajduje się 5000 firm, korzystających z rozwiązań Evernote dla biznesu na całym świecie. Mamy nadzieję, że dostępność naszego produktu w polskiej wersji językowej zachęci polskie firmy do poznania zalet i możliwości tego rozwiązania – dodaje.

Jakie są zalety Evernote Business?

Evernote Business daje pracownikom natychmiastowy dostęp do wielu wspólnych informacji poprzez dowolne urządzenie: tablet, smartfon lub komputer. Wpisuje się to w coraz bardziej popularny trend BYOD (Bring Your Own Device), polegający na używaniu prywatnego sprzętu w miejscach pracy. Rozwiązanie jest dedykowane zarówno małym jak i dużym organizacjom, umożliwia gromadzenie i odkrywanie wiedzy przy zaangażowaniu wszystkich pracowników. Od momentu premiery w grudniu 2012 roku, Evernote Business zostało wdrożone przez ponad 5000 firm na całym świecie, które doceniły to, co powoduje, że Evernote ma 60 milionów użytkowników na świecie:

  • Synchronizację danych pomiędzy różnymi urządzeniami Intuicyjny interfejs
  • Prostotę obsługi
  • Możliwość zapisywania notatek w różnych formatach Intuicyjną konsolę administracyjną Evernote Business
  • Dostęp do Biblioteki Biznesowej firmy – zbiór notatników wszystkich członków zespołu

Z Evernote Business pracownicy mogą intuicyjnie rejestrować i zapamiętywać istotne informacje, dodatkowo dzięki jego funkcjonalności mogą oni bez problemu odkrywać, jaką wiedzę mają inne osoby w organizacji na temat tego, czym aktualnie się zajmują. Oszczędzają w ten sposób czas i uzupełniają wzajemne braki w wiedzy.

Evernote obecnie ma ponad 60 milionów użytkowników na całym świecie i obsługuje 23 wersje językowe.

źródło: informacja prasowa