Express yourself in 3D, czyli HackWro#4 pod znakiem gier trójwymiarowych!

express yourself in 3d czyli hackwro4 pod znakiem gier trojwymiarowych
Udostępnij:
Czy w jeden dzień można połączyć sztukę i technologię tworząc działające gry? Dowiemy się o tym już 5 i 6 kwietnia w Centrum Sztuk Użytkowych, Centrum Innowacyjności Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu.

Czy w jeden dzień można połączyć sztukę i technologię tworząc działające gry? Dowiemy się o tym już 5 i 6 kwietnia w Centrum Sztuk Użytkowych, Centrum Innowacyjności Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. U zbiegu ulic Traugutta i Krasińskiego spotkają się dwa środowiska, których wspólna praca ma przynieść zdumiewające efekty, a to wszystko w ramach 4 edycji HackWro, czyli najciekawszej twórczej inicjatywy Wrocławia w zakresie nowych technologii!

Przez jeden dzień entuzjaści nowych technologii oraz sztuki będą tworzyć gry 3d. Tym razem nie skupiamy się tylko i wyłączenie na aplikacjach na telefony, ale również na aplikacjach desktopowych. Do dyspozycji uczestników będą eksperci jednej z czołowych polskich firm produkujących gry społecznościowe w technologii Unity3d - TenSquareGames. W piątkowy wieczór w ramach szkolenia, uczestnicy dowiedzą się jak tworzyć gry z wykorzystaniem tej technologii, natomiast sobotni dzień dedykowany jest na stworzenie działających gier na smartfony oraz komputery.

Uczestnicy będą gośćmi wyjątkowego miejsca jakim jest nowe Centrum Sztuk Użytkowych Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Do dyspozycji udostępniono trzy sale - pracownię, salę wykładową oraz taras gdzie zorganizowany będzie specjalny poczęstunek.

Zwycięski zespół otrzyma specjalną nagrodę niespodziankę, a zostanie on wyłoniony w ramach głosowania znakomitych gości, którzy zasiądą w Jury. Jak zwykle przyznamy także nagrodę publiczności. Serdecznie zapraszamy na sobotni, finałowy pokaz aplikacji bez konieczności rejestracji!

źródło: informacja prasowa