Faktoring pobrań w Dwiepaczki.pl!

Dodane:

Lech Romański Lech Romański

Udostępnij:

Broker usług kurierskich firma Dwiepaczki sp. z o.o. spółka portfelowa funduszu inwestycyjnego Speedup uruchamia usługę Pobranie Express. Usługa polega na dokonaniu zwrotu pobrania na konto klienta w dniu doręczenie przesyłki.

Broker usług kurierskich firma Dwiepaczki sp. z o.o. spółka portfelowa funduszu inwestycyjnego Speedup uruchamia usługę Pobranie Express. Usługa polega na dokonaniu zwrotu pobrania na konto klienta w dniu doręczenie przesyłki.

Celem usługi jest poprawienie płytnności finansowej klinenta poprzez kredytowanie tranzakcji w okresie od pobrania środków przez kuriera do czasu ich zwrotu na konto klienta.  Spółka wykorzystuje mechanizmy przypominające zasady działania faktoringu.

Usługa niesie za sobą wiele korzyści dla sklepów intenretowych.Cena usługi będzie bardzo korzystna,  konkurencyjna do stawek najbardziej zbliżonych  usług  oferowanych przez dostawców płatności elektronicznych. Pieniądze na koncie klienta mogą się pojawić już w dniu doręczenia przesyłki. Dzięki temu sklep będzie mógł zwiększać obroty, szybciej uzupełniać stany magazynowe, poprawiać swoją płynność finansową.

Wierzymy, że nasza usługa zmieni podejście e-sklepów do przesyłek pobraniowych. Sklepy przestaną zniechęcać konsumentów do zakupów za pobraniem dzięki czemu przekonają do siebie klientów o ograniczonym poziomie zaufania do zakupów internetowych lub preferujący tranzakcję typu COD – Mówi Michał Łaska, Członek Zarządu Dwiepaczki Sp. z o.o.

Warto dodać, że Pobranie Express to usługa dodatkowa. Klient może z niej korzystać w dowolnym momencie z dowolną ilością pobrań. Na realizacje usługi firma pozyskała środki od inwestora. Uruchomienie usługi nie byłoby możliwe bez innowacyjnych rozwiązań IT. Chodzi przede wszystkim o monitoring doręczonych przesyłek oraz mechanizmy automatycznych zwrotów pobrań dla klientów. Dzięki zastosowanym mechanizmom  IT klienci dwiepaczki.pl będą mogli otrzymywać zwrot środków na rachunek nawet 30 min od doręczenia przesyłki.

Usługa będzie wymagała podpisania umowy o współpracę. Michał Łaska z Dwiepaczki.pl zapewnia że to nie koniec nowości w obrębie usługi. Spółka finalizuje rozmowy ze strategicznym partnerem który dodatkowo usprawni proces zwrotu oraz wniesie wartość dodaną do usług oferowanych przez dwiepaczki.pl

źródło: informacja prasowa