Fanation.pl - inny pomysł na reklamę na Facebooku

fanationpl inny pomysl na reklame na facebooku
Udostępnij:
Fanation to giełda reklamy łącząca reklamodawców zainteresowanych kupnem postów na popularnych fanpage’ach na Facebooku z właścicielami stron, którzy zarabiają na ich publikacji.

Fanation to giełda reklamy łącząca reklamodawców zainteresowanych kupnem postów na popularnych fanpage’ach na Facebooku z właścicielami stron, którzy zarabiają na ich publikacji.

Facebook ma dziś blisko 14 mln polskich użytkowników. Na tym największym na świecie serwisie społecznościowym obecne są również firmy, które tworzą swoje strony i korzystają z możliwości reklamowych, jakie udostępnia serwis. O potencjale reklamowym Facebooka dziś już nikogo nie trzeba przekonywać. Rynek ten jest wart obecnie miliardy dolarów i ciągle rośnie.

Reklamodawcy poszukują jednak cały czas nowych rozwiązań. Standardowe możliwości reklamowe udostępniane przez Facebooka są coraz droższe i coraz mniej skuteczne. Wiosną 2012 z płatnych reklam na Facebooku zupełnie zrezygnował koncern General Motors, skupiając się na prowadzeniu swoich stron i tworzeniu unikalnych treści. Tą drogą idzie coraz więcej marek.

Właśnie w ten trend wpisuje się Fanation.pl - mówi Mateusz Mazurek z firmy Codia Sp. z o.o., która stworzyła narzędzie - Dzięki naszemu serwisowi reklamodawcy w pełni wykorzystują rzeczywisty potencjał Facebooka, docierając do swoich obecnych i potencjalnych klientów w najbardziej naturalny sposób - poprzez posty na ich ulubionych fanpage’ach. To innowacyjny, jedyny taki projekt na rynku.

Fanation.pl to również możliwość zarobku dla właścicieli fanpage’y. Teraz dzięki sprzedaży postów na swoich tematycznych stronach będą mogli wreszcie otrzymywać wynagrodzenie od reklamodawców.

Więcej informacji o Fanation.pl można znaleźć pod adresem: http://fanation.pl/

A także w animacji na YouTube:

źródło: informacja prasowa