Feedink.com z nagrodą w konkursie Ekomersy 2016

Dodane: 22.11.2016

Informacja prasowa

Udostępnij:

Feedink zdobywa nagrodę za I miejsce w kategorii „Debiut Roku - aplikacja SaaS” w konkursie Ekomersy 2016, który wyróżnia usługi i produkty wspierające handel internetowy.

fot. materiały prasowe 

Gala finałowa i ogłoszenie wyników Ekomersy 2016 miało miejsce 9 listopada br. w Warszawie. Jury, w skład którego wchodzili m.in. Grzegorz Wójcik z e-Commerce Polska, Artur Banach z NetSprint czy  Zbigniew Nowicki z Bluerank, doceniło dotychczasową działalność firmy i w drodze głosowania nagrodziło Feedink.com tytułem „Debiutu Roku – aplikacja SaaS”. Wcześniej Feedink.com przeszedł przez dwa etapy konkursowe: zgłoszenie i głosowanie Internautów.

– Sukces w konkursie Ekomersy to ważne wyróżnienie i jednocześnie wyraz docenienia naszej pracy. W ostatnim czasie udoskonaliliśmy automatyczny system dla e-commerce, a nagroda to dla nas znak, że obraliśmy dobry kierunek działania i wnosimy realną korzyść w temacie zarządzania sklepami internetowymi. Wierzymy też, że to dopiero początek i w kolejnych latach jeszcze nie raz staniemy na podium Ekomersów – komentuje Piotr Zabuła, współzałożyciel i CEO Feedink. Chcemy dalej się rozwijać i odpowiadać na potrzeby klientów, więc pierwsza nagroda w naszej karierze dała nam jeszcze większą motywację do działania – dodaje Zabuła.

– W Internecie cenię sobie automatyzację procesów, która prowadzi do oszczędności czasu i zasobów. Dlatego w nominacjach Ekomersów 2016 zainteresował mnie produkt firmy Feedink, która oferuje dla e-commerce praktyczne rozwiązanie ułatwiające zarządzanie plikami produktowymi. Mnogość wydawców i kanałów marketingowych na rynku sprawia, że zdjęcia produktów należy dostosować do różnych wymogów, co wiąże się z nakładem czasowym i finansowym. Tym samym narzędzie Feedink.com przyczynia się do skrócenia i zautomatyzowania publikowania i kontrolowania prezentowanych produktów. eKomersy przyznawane są usługom wspierającym handel w internecie, a Feedink.com spełnia ten warunek. Z ciekawością będę obserwował dalszy rozwój – komentuje Zbigniew Nowicki, Managing Director w Bluerank i juror w konkursie eKomersy 2016.