Fenige – jednym z dwóch laureatów FinTech awards na InfoShare 2017!

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Udostępnij:

Startup Fenige ogłoszono jednym z dwóch laureatów FinTech awards na InfoShare 2017. Spółka wzięła udział w warsztatach prowadzonych przez MetLife i Village Capital zorganizowanych dla młodych firm z rynku FinTech podczas konferencji InfoShare.

Warsztaty kończyły się prezentacjami wszystkich startupów.

– Prezentowaliśmy naszą innowacyjną usługę przelewów z karty na kartę. To pierwsze tego typu rozwiązanie na rynku, dedykowane transferom międzynarodowych, jak i zwykłym rozliczeniom między znajomymi np. za wypad na pizzę. Przedstawiliśmy plan działania na najbliższy czas, jak uzyskanie licencji KIP-a, rozwój globalny czy wdrożenie akceptacji przelewów dla kart Visa – mówi Zuzanna Banach – Product Manager Fenige. – I wygraliśmy – dodaje.

Firma Fenige została nagrodzona grantem finansowym o wartości 10 tysięcy dolarów. Więcej informacji na temat samej usługi: www.fenige.eu

Fenige – serwis umożliwiający dokonywanie międzynarodowych przelewów w oparciu o system kartowy, niezależnie od banku. To także moduł do aplikacji mobilnych, umożliwiający przelewy z wykorzystaniem numeru telefonu, pierwsze wdrożenie obsługuje aplikacja uPaid Wallet (Android/iOS).