Filmaster – pełna wersja dla wszystkich!

Dodane:

Adam Łopusiewicz Adam Łopusiewicz

Udostępnij:

Otrzymaliśmy dziś wiadomość od Borysa Musielaka, twórcy startupu Filmaster, który już nie jest serwisem skupiającym blogi filmowe, a który stał się: narzędziem do rekomendacji filmów w okolicy, w telewizji i wśród klasyki wszech czasów – pisze Musielak.

Otrzymaliśmy dziś wiadomość od Borysa Musielaka, twórcy Filmastera. Od teraz startup jest narzędziem do rekomendacji filmów w okolicy, w telewizji i wśród klasyki wszech czasów.

Jak dowiadujemy się, z serwisu zostają usunięte dwie funkcje: planeta i forum. Zostały one zastąpione tablicą, taką jaką możemy spotkać na Facebooku. Od dzisiaj, by zobaczyć linki do naszych artykułów, które możemy edytować oraz spojrzeć na naszą historię oceny filmów, czy poznać listę „filmasterów” o podobnym guście do naszego, korzystamy z KOKPITU.

Twórca serwisu zapowiada również, że niedługo w zakładce FILMY, bazę filmów będziemy mogli przeglądać zarówno pod kątem gatunków, jak i krajów produkcji. Właśnie w tej zakładce znajdują się najlepsze recenzje, rankingi filmów czy „oceniarka”.

Jeśli chodzi o OCENIARKĘ, to przeszła poważny lifting. – Teraz możemy oceniać jednocześnie do sześciu filmów. Jedno kliknięcie powoduje szybkie przeładowanie tej listy tak, aby ocenianie było bardzo wygodne. Oceniać filmy możemy też bezpośrednio z naszego kokpitu, korzystając ze specjalnego widżetu „OCEŃ FILM” – pisze Borys. Natomiast dział REKOMENDACJI został podzielony na rekomendacje wszech czasów oraz dotyczące aktualnego repertuaru w Twoim mieście czy telewizji. Od teraz możemy również zmieniać lokalizację oraz listę kanałów tak, by rekomendacje były do nas najlepiej dopasowane.

Dzięki ostatniej aktualizacji, możemy korzystać z nowych wersji aplikacji mobilnych. Zaktualizowano wersję na iPhone’y oraz udostępniono całkiem świeżą aplikację na Androida. Co nowego w aplikacjach? Po dokonaniu oceny 15 filmów otrzymujemy rekomendację dotyczącą repertuarów zarówno w pobliskich kinach, jak i w telewizji. Jeśli w Twoim mieście lub w pobliżu organizowany jest festiwal filmowy, to w aplikacji mobilnej powinna pojawić się zakładka, dzięki której możemy przejrzeć repertuar, zaplanować swój grafik, dokonać oceny filmów oraz otrzymać festiwalowe rekomendacje.

O patronacie Filmastera nad Raindance Film Festival pisaliśmy już wcześniej. Dziś dowiadujemy się, że podczas wyżej wymienionego festiwalu nową wersję mobilnego filmastera testują londyńscy użytkownicy. Dzięki pobraniu aplikacji na urządzenie mobilne, użytkownicy mogą: oceniać filmy, meldować się na seansach i sprawdzać, kto inny wybiera się na ten sam film, wygrać nagrody w postaci wstępu na dany film, Galę Zamknięcia lub kurs filmowania organizowany przez Raindance w listopadzie.

Ciekawskich informujemy, że 3 października telewizja TVP wyemitowała 18-minutowy dokument o założycielu Filmastera, Borysie Musielaku, który możecie obejrzeć pod tym linkiem: http://www.tvp.pl/styl-zycia/ludzie/jeden-dzien-z-zycia/wideo/03102011-1020/5336024

źródło: informacja własna

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem