Fintech Spoko.app nawiązuje partnerstwo z Checkout.com

Dodane: 13.05.2021

Informacja prasowa

Udostępnij:

Fintech Spoko.app, który specjalizuje się w międzynarodowych przekazach pieniężnych, łączy siły z globalną platformą płatniczą Checkout.com. Dzięki partnerstwu klienci Spoko.app otrzymają nowe rozwiązania w zakresie przekazywania pieniędzy przez aplikację.
Technologia stworzona przez Checkout.com daje możliwość integrowania wielu metod płatności poprzez API, oferuje zaawansowane narzędzia analityczne oraz budowanie nowych rozwiązań dla użytkowników.

Checkout.com od 2012 roku oferuje narzędzia i rozwiązania do rozliczania płatności w oparciu o najbardziej zaawansowaną na rynku technologię. Działając globalnie wspiera swoich partnerów w integrowaniu najlepszych rozwiązań płatniczych. Firma zatrudnia ponad 1100 specjalistów w 18 krajach na pięciu kontynentach.

– Podobnie jak Spoko.app – Checkout.com tworzy zupełnie nową jakość na rynku rozliczeń. Zmieniamy rynek ten oraz przekazów pieniężnych dzięki technologii, analizie danych oraz elastycznym podejściu do budowy modeli rozliczeń. Partnerstwo z Checkout.com jest dla nas nie tylko naturalnym kierunkiem rozwoju, ale daje także wielki potencjał do udoskonalania naszej propozycji dla klientów. Wierzymy, że dzięki współpracy będziemy rozwijać się jeszcze szybciej i zaproponujemy użytkownikom Spoko.app najlepsze możliwe rozwiązania. Będziemy też szybciej oferować usługi w kolejnych krajach – mówi Evgeny Chamtonau, CEO Spoko.app.

Współpraca Spoko.app z Checkout.com w pierwszym etapie skupia się na integracji metod płatności dostępnych na rynkach, na których dziś operuje wywodzący się z Polski fintech, a są to obecnie 32 kraje. Partnerstwo będzie również dużym wsparciem przy wchodzeniu z usługą do nowych krajów – co jest obecnie jednym ze strategicznych celów rozwoju Spoko.app. Równolegle trwają prace nad rozpoczęciem współpracy w krajach, do których klienci przesyłają pieniądze – dzięki temu, osoby, do których użytkownicy Spoko.app wysyłają środki, otrzymają wiele nowych sposobów ich odbierania.

Technologia oferowana przez Checkout.com umożliwia nie tylko kompleksowe integrowanie różnych metod płatności za pośrednictwem API. Daje również partnerom zaawansowane narzędzia analityczne, szeroki dostęp do danych i możliwości optymalizowania procesów, a także budowania nowych rozwiązań dla użytkowników. Dzięki temu usługi oferowane przez Spoko.app będą jeszcze sprawniejsze oraz efektywne kosztowo.

Rynek natychmiastowych przekazów pieniężnych online rozwija się obecnie w szybkim tempie. Coraz więcej ludzi na świecie podróżuje, podejmuje pracę w innym kraju i dlatego potrzebuje wygodnych oraz sprawdzonych narzędzi do natychmiastowego przesyłania pieniędzy do swojej ojczyzny. Obecnie za pośrednictwem Spoko.app można przesyłać pieniądze z 32 do 45 krajów. Użytkownicy Spoko.app mogą to robić dzięki wygodnej aplikacji mobilnej. Zaletą rozwiązania jest przede wszystkim fakt, że pieniądze przesłać można natychmiastowo, w preferowany sposób, dzięki udostępnianiu lokalnych metod płatności w danym kraju.

 

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem